SENET ÇETESİ 10 KİŞİ YAKALANDI

İl Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Başiskele ilçesinde meydana gelen bir şahsın zorla bir depoda tutularak darp edilmesine yönelik yaptığı oparasyonda şahısları göz altına aldı.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 26 Mayıs günü Başiskele ilçesinde meydana gelen bir şahsın zorla bir depoda tutularak darp edilmesi, eşyalarının gasp edilmesi ve zorla senet imzalatılması olayı ile ilgili olarak yürütülen çalışmalar neticesinde 10.07.2020 günü olaya karışan şahısların yakalanmasına yönelik Kocaeli, İstanbul, Sakarya ve Yalova illerinde eş zamanlı ve planlı operasyon gerçekleştirilmiştir.

Operasyonda K.Y., K.H.Y., B.Ö., A.K., M.T.O., B.O., Z.Ö., A.E.Y., O.Ö. ve M.E. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan şahısların adreslerinde yapılan aramalarda ise 2 ruhsatsız av tüfeği, 3 ruhsatsız tabanca, 372 tabanca mermisi, elektroşok cihazı, müştekiye ve başka şahıslara zorla imzalatılan senet ve beyanname ile hint keneviri ele geçirildi. Şüpheli şahısların Emniyet Müdürlüğünde işlemleri tamamlandıktan sonra adli makamlara sevk edildiler.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

53 + = 63