ŞAMPİYON İHSANİYESPOR

 

 

 

    

Gölcük Süper Amatör, 1. Amatör Küme ve Gölcükspor U 19 Futbol takımlarının katıldığı Gölcük Belediye Başkanlığı Kupası Futbol turnuvası son müsabakaların ardından nihayete erdi.

 

 

 

 

Kavaklı Stadında gerçekleştirilen Final maçı ve ödül töreninde, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gölcük Belediye Spor Müdürü Salim Tekeş, Belediye Birim Müdürleri, Gölcük Karaköprü Mahallesi Muhtarı Muammer Akçay, Kocaeli Amatör Kulüpleri Federasyonu Gölcük Temsilcisi Hüseyin Bat, Gölcük  Amatör Spor Küme Futbol takımlarının Başkan ve temsilcileri ile Spor severler hazır bulundu.

 

İHSANİYESPOR KUPANIN SAHİBİ…

 

Sekadoğanspor ile Asarköspor arasında son derece çekişmeli geçen müsabaka neticesinde 5-1  üstünlük sağlayarak 3. lük Kupasının sahibi Sekadoğanspor olurken, Asarköyspor da 4. lük elde etti. Turnuvanın en önemli maçı olan Final maçında ise Değirmenderespor ile İhsaniyespor karşı karşıya geldi. Her iki tarafında denk ve iyi bir mücadele vermesi dolayısıyla maçın heyecanı son dakikalara kadar sürdü. Normal süresi 1-1 beraberlikle biten maçta penaltı atışlarına geçildi. Bunun sonucunda İhsaniyespor takımı rakibine 4-2 üstünlük sağlayarak Şampiyonluk Kupasının sahibi olurken, Değirmenderespor da 2. lik elde etti.

 

DESTEK HER ZAMAN DEVAM EDECEK

 

Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, İlçemizde 5. sini düzenlediğimiz Gölcük Belediye Başkanlığı Kupası Futbol turnuvası aynı zamanda İlçemizdeki  Gölcük Amatör Küme Futbol takımlarının sezon öncesinde iyi bir hazırlık dönemi geçirmelerini sağlayacak maç yapmalarına imkân veren güzel bir Turnuva oldu.Katılımın ilk düzenlenen Turnuvadan bu yana artarak devam etmesi ve nihayetinde Final maçında da gösterilen yoğun ilgi gelecek yıllarda da bu turnuvanın düzenlenmesini gerekli kıldı. Kulüp Başkanlarının da bu yönde istekli ve memnun olmaları Turnuvanın geleneksel hale dönüşmesini sağladı. Gölcük Belediyesi olarak Sporun ve Sporcunun  her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Turnuvamızı başarıyla yöneten Hakemlerimizi ve tüm takımlarımızı katılımlarından dolayı kutluyor, Turnuvayı izlemeye gelen sporseverlere de teşekkürlerimi sunuyorum, diyerek sözlerini tamamladı. Turnuvada oynanan Final ve 3.lük – 4.lük maçları sonunda Turnuvaya katılan Tüm Takımların Başkan ve temsilcilerine Teşekkür Plaketi, dereceye giren takımlara Kupa ve hediyeleri, Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Kocaeli Amatör Kulüpleri Federasyonu Gölcük Temsilcisi Hüseyin Bat, İhsaniyespor Kulüp Başkanı Serkan Başoğlu, Değirmenderespor Başkanı Severcan Kara tarafından takdim edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 5 = 1