OKUMA SANATI’NIN BURUK MUTLULUĞU

Rheinland Pfalz İlkokulu’na kütüphane kazandırdılar

OKUMA SANATI’NIN BURUK MUTLULUĞU

Okuma Sanatı Kulübü çalışmalarına hızla devam ediyor. Toplamda 55. Kütüphanenin kurulmasına vesile olmanın haklı gururunu yaşıyor. Okuma Sanatı Kulübü ilçemizde Hisareyn’de bulunan Rheinland Pfalz İlkokulu’na kütüphane kazandırdı.

Kübra Aydoğdu’nun adını yaşatacaklar

Kulüp geçtiğimiz Eylül ayında hayatını kaybeden Okuma Sanatı ekibinden merhume Kübra Aydoğdu’nun adını ve hatırasını yaşatmak için ikinci bir kütüphane projesi daha başlattı ve sonlandırdı. Bu yolda ilerlerken Bohrınger Ingelheım firması maddi ve manevi desteklerini esirgemedi. Gölcük Hisareyn’de Rheinland Pfalz İlkokulu’na kütüphane kazandırmanın buruk mutluluğunu yaşayan Okuma Sanatı kulübü duygu dolu anlar yaşadı.

Başkan Sezer ve Müdür Mert törene katılım sağladı

Açılış törenine;  Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, Okul müdürü Mehmet Çetin, Kübra Aydoğdu’nun eşi Fatih Aydoğdu ve kıymetli dostları ile Okuma Sanatı Kulübü kurucusu Tülay Yanıkoğlu Yazıcı ve kulüp gönüllüsü Ayşegül Derin Babacan’ın katılımları ile pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleşti. Başkan Sezer ve Müdür Mert, böylesine anlamlı ve örnek proje için Okuma Sanatı Kulübü’ne ve projeye destek verenlere teşekkür etti.

TEMA Vakfı’na fidan bağışında bulundular

Okuma Sanatı Kulübü ayrıca projeye destek verenler adına Tema Vakfına fidan bağışında bulunarak teşekkürlerini sundu. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden kulübün yeni gelişmelerinden haberdar olmak için takipte kalın. Okumak için çok fazla neden var!

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 2 = 1