“MAHALLE BİZİM GENÇLİK BİZİM”

AK Parti Gölcük Gençlik Kolları Yönetimi Yeni Mahallede Gençlerle Bir Araya Geldi

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kollarının başlatmış olduğu “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” programı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tarık Karayel ve yönetimi tarafından İhsaniye Merkez Mahallesi ve Piyalepaşa mahallesinde gençlerle buluştu.

Buluşma AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tarık Karayel’in ev sahipliğinde, Gölcük AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve İhsaniye ve Piyale Paşa Mahallesinde ikamet eden çok sayıda gencin katılımıyla gerçekleşti.

Buluşmada siyasi büyüklerle bir araya gelen mahalle gençleri sohbet edip gündemi değerlendirdiler. Program akışında soru-cevap bölümü gerçekleştirildi. Sorularını soran gençlere siyasiler içtenlikle cevap verdi. İlk iki mahalle buluşmasını gerçekleştiren Gölcük İlçe Gençlik Kollarının programına yoğun ilgi vardı. Başkan Karayel; “Genel merkezimiz tarafından başlatılan buluşmalarımızın ilkini ve ikincisini İhsaniye Merkez Mahallesi ve Piyalepaşa’da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Programımıza katılarak bizleri mutlu eden AK Parti İlçe Başkanım Çetin Seymen ve Gölcük Belediye Başkanım Ali Yıldırım Sezer’e ve genç kardeşlerimize teşekkür ederiz. Yoğun katılımlı bu sıcak ve samimi ortamı gerçekleştirmemize vesile olan gençlerimize teşekkür ediyorum. Gençlerle aramızdaki diyaloğu arttıran bu programlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” Dedi.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 26 = 31