MHP’NİN ADAY ADAYLARINI ÜNLÜ AÇIKLADI

MHP İl Balkanı Aydın Ünlü, düzenlediği basın açıklaması ile yerel seçimler öncesi aday adayı başvuruları ve Genel Merkezde yapılan toplantı hakkında bilgi verdi. Ünlü şuan için başvuru yapan aday adaylarını da açıkladı.
  

 

MHP İl Balkanı Aydın Ünlü, bugün İl binasında basın mensuplarıyla bir araya gelerek başvurular ve Genel Merkezde yapılan toplantı hakkında bilgi verdi. Ünlü, genel merkezi ziyaretlerini anlatırken ayrıca belediye başkanlığı için aday adayı olan 29 isimi açıkladı. Ünlü, “Dün grup toplantısına katılım sağladık. Daha sonra yönetimimiz ile birlikte  genel merkeze geçip Devlet Bahçeliyi özel bir toplantı ile dinledik. Siyasi çalışmalar ile ilgili önemli bilgiler aldık. Moral ve motivasyonu aldık. Liderimizden almamız gerekenleri aldık. Kocaeli teşkilatları olarak 17 Eylül’de başladık. Bunları liderimize anlattık. SİM merkezi çalışmalarımızı anlattık. Tüm çalışmalar hakkında bilgi verdik. Liderimiz bize teşekkür etti. Ziyaretlerimiz devam edecek.

KİMSENİN NE SÖYLEDİĞİ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR
“Gözümüz kulağımız liderimizde” MHP İl Başkanı Aydın Ünlü “Liderimizi anlıyoruz ve inanıyoruz. Bizim için önemli olan bu mantıkla siyaset yapmak. Dün 29 tane aday adayı başvuru yaptı. Ülkücüler başarmak istiyorlar. Başarmak için neyi yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız. Kimin ne söylediği bizi ilgilendirmiyor” dedi.

MHP’DE BAŞVURAN İSİMLER

GÖLCÜK-İbrahim İnanç Çakıroğlu
İZMİT- Vedat Kuru, Serdar Semih Türeyen,
KANDIRA- Özkan Ayyıldız, Alperen Şakacı
KÖRFEZ- Azmi Cihat Hatioğlu,
KARAMÜRSEL- Cüneyt Yücetepe, Hayrettin Karacaer,Gökhan Gül,
KARTEPE- Ertan Yılmaz
Ahmet Güngörmez,
GEBZE- Sabiha Çalışkan, Dilaver Ağaoğlu, Bülent Çevik, Mehmet Doğan,Hatice Uludağ,
BAŞİSKELE- Gökmen Türengül, Mithat Şahin, Sabri Sancaktutan,
DERİNCE-Gürbüz Aslan, Ali Sayar, Ercan İnce, Ayhan Aksoy, Sabit Yıldırım,
DARICA-Hasan Yeniay
DİLOVASI- Ayhan Akay, Salih Özcan, Ali Demirel
ÇAYIROVA- Kübra Gündoğdu

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

3 + 1 =