İKİ EMEKLİ DERNEĞİ BİR ARAYA GELDİ

 

 

 

İlçemizde şubesi bulunan emekli asker derneği olan TEMAD ve EMUZDER bir araya geldi. TEMAD Başkanı Bekir Tülü ve yönetimi, EZMUDER Başkanı Selim Kargı’yı ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı sorunlar konuşulurken, destek sözü de verildi.

 

 

 

 

 

 

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü ve yönetimi geçtiğimiz gün ilçemizde yeni kurulan ve başarılı çalışmalara imza atan Emekli Uzmanlar Derneği (EMUZDER) Gölcük Şubesi Başkanı Selim Kargı ve yönetimini ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkan Selim Kargı ziyaret için Tülü ve yönetimine teşekkür ederken, hoş bir sohbet gerçekleştirilip, emekli ve çalışan uzmanların sorunları masaya yatırıldı.

 

“UZMAN ÇAVUŞLARIMIZIN SORUNLARINA VAKIFIZ”

Başkan Kargı, derneği adına bilgi verirken, amaçlarının emekli ve çalışan uzman çavuşların sorunlarını çözüme kavuşturmak, yeterli mercilere iletmek olduğunu ifade etti. Başkan Tülü’de, “Öncelikle ziyaret isteğimizi kırmadığınız için teşekkürlerimi dile getirmek istiyorum. Derneğiniz başta meslektaşlarınıza ve ilçemize hayırlı olsun. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Biz TEMAD olarak Uzman çavuşlarımızın sorunlarına az, çok vakıfız ve elimizden geldiğince yanlarında olduklarımızı belirtmek istiyoruz” dedi. Haber: Serkan SIDAL

 

 

 

 

Print

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 1 = 1