GÖLCÜK’Ü RESMETTİLER

Gölcük Vizyon 2023 projesi kapsamında Gölcük Belediyesi, Gölcük Kent Konseyi ve Kocaeli Üniversitesi iş birliği ile yürütülen Gölcük Sanat Çalıştayına katılan sanatçıların yaptığı Gölcük resimleri için Değirmendere’de bir sergi açıldı. Sergiyi bir hafta boyunca ziyaret edebilirsiniz.

Gölcük Belediyesi ev sahipliğinde Gölcük Vizyon 2023 projesi kapsamında Gölcük Belediyesi, Gölcük Kent Konseyi ve Kocaeli Üniversitesi iş birliği ile yürütülen ‘ Gölcük Sanat Çalıştayı ‘ 5-9 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirildi.

SANATÇILARA SERTİFİKA VE PLAKET

Değirmendere Sanat Evinde Sanat Çalıştayının kapanış sergisinin açılışı oldu. 5-9 Kasım tarihleri arasında Değirmendere Yalı Evlerinde Gölcük’ü resmeden sanatçılar eserlerini bu sergide sergilediler. Resim sergisinin açılış kurdelesini Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk, Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. A. Poyraz Gürson ve proje yürütücüsü Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu Dr. Öğretim Üyesi Nilgün Şener kesti. Mehmet Ellibeş’in , Metin Şentürk’ün ve konukların sergiyi gezmelerinin ardından sanatçılara sertifika ve plaket takdimine geçildi.

BİR HAFTA BOYUNCA SERGİLENECEK

Gölcük Kent konseyi genel sekreteri E. Fatih Bayram’ın sunuculuğunda gerçekleşen sertifika takdimide Mehmet Ellibeş, Metin Şentürk, İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Sabri Medişoğlu , Gölcük Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral ve Gölcük Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Av. Yıldırım Sezer tarafından yapıldı. Proje yürütücüsü Nilgün Şener’in sertifika takdimini de Mehmet Ellibeş yaptı. Sanat Çalıştayı kapsamında yapılan eserlerin sergisi bir hafta Değirmendere Sanat Evinde sanatseverler ile buluşacak.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

6 + 1 =