EYT’lilerden Serap Çakır’a ziyaret

Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT Gebze Darıca Çayırova ve Dilovası Temsilciliği Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakırı ziyaret etti.

Ziyarette EYT Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gebze Darıca Çayırova ve Dilovası Temsilciliği Sorumlusu Engin Dengize Aşkın Aksu Desim Duran eşlik etti.

Yapılan görüşmede geçmişe dönük olarak uygulanan yasa nedeniyle aylık bağlama oranlarının düşürülmesi ile mağdur olduklarını ifade eden EYT Gebze Darıca, Çayırova ve Dilovası Temsilciliği Sorumlusu Engin Dengiz Amacımız erken emekli olmak değil elimizden alınan hakları geri almaktır dedi. Dengiz Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakıra 31 Mart yerel seçimlerinde başarılar diledi.

EYT mağdurlarını ağırlayan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır ise Her zaman olduğu gibi hak arayanların yanındayım dedi. 10 Şubatta Ankarada bir araya geleceklerini belirten EYT mağdurları Ankara buluşması öncesinde Gebzede toplanacaklar. 3 Şubatta Gebze Zümrüt Düğün Salonunda saat 14:00da bir araya geleceklerini ifade eden Engin Dengiz Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakırı da toplantılarına davet etti.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

10 + = 12