BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Aynacı;

BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

İYİ parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı Kurban Bayramı öncesi bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Aynacı mesajında, “Büyük bir şevkle idrak ettiğimiz Kurban Bayramı’nın Türk-İslam alemine ve tüm insanlık adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

“Covid 19 salgını nedeni ile  sosyal mesafe kuralını unutmayalım”

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı  yaptığı açıklamada, “Büyük bir şevkle idrak ettiğimiz Kurban Bayramı’nın Türk-İslam alemine ve tüm insanlık adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.  Covid 19 salgını nedeni ile  sosyal mesafe kuralını unutmadan ,Umutların yeşerdiği, iyilik ve güzelliklerin filizlendiği toplumsal dayanışmanın, yardımlaşmanın arttığı bayramlarda yakınlarımızı, komşularımızı ve dostlarımızı ziyaret edemesek dahi arayarak sevindirmeliyiz. Bu özel günlerde fakirliğin ağırlığını yüreklerinde taşıyan, kapısını çalacak kimsesi bulunmayan vatandaşlarımızı sevindirerek Kurban Bayramı’nın anlamına uygun yardımlarda bulunmayı unutmamalıyız. Ülkemiz; paylaşma duygusunun en üst seviyede olduğu bir bayramı daha yaşarken maalesef büyük bir çoğunluk belki de kurban kesememenin hüznü içerisinde kalacak ve dolayısıyla anne babalar çocuklarına karşı mahcup olacak” dedi.

“Salgın sebebiyle parti içi bayramlaşmalar yapılmayacak”

Başkan Aynacı son olarak, “Bu duygularla, Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa, İslam alemine ve ülkemize sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyor, herkesin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Kurban Bayramı programlarımız konusunda bir karar aldık. Salgın sebebiyle parti içi bayramlaşmalar yapılmayacak olup sevdiklerimiz ve arkadaşlarımıza dijital ortamdan ulaşarak bayram sevincini yaşatacağız. Umarım önümüzdeki bayramlarda bir araya gelebiliriz” dedi.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

31 − = 24