ALP MÜJDEYİ VERDİ, GURURUMUZ KIZLARIMIZ CUMHURBAŞKANI İLE BULUŞACAK

 

 

 

 

AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, eşi Nesrin Alp ile birlikte İsrail’de yapılan Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden gururumuz Barbaros Hayrettin Lisesi Kız Futsal Takımını, Tirvana Kafe’de kahvaltı da ağırladı. Siyonist Devlet İsrail’in ortasında bayrağımızı dalgalandıran kızlarımızı yürekten kutluyorum diyen Alp ayrıca, “Hep birlikte Dünya 2.lik kupamızı Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a gidip temsili olarak vereceğiz. Bu büyük başarının coşkusunu Cumhurbaşkanımız ile paylaşacağız”dedi.

 

 

 

 

AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, eşi Nesrin Alp ile birlikte İsrail’de yapılan Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden gururumuz Barbaros Hayrettin Lisesi Kız Futsal Takımını, Tirvana Kafe’de kahvaltı da ağırladı. Okul Müdürü Zeki Kalaç, Takımın Teknik Sorumlusu Hasan Alemdar ve kız futbol takımı oyuncuları ve aileleri ile birlikte parti yöneticileri katıldı. Öğrencileri tek tek kutlayan Alp özellikle ailelerine böyle çocuklar yetiştirdiği için teşekkürlerini iletti.

“SPORCU KİMLİĞİNİZ İLE TOPLUMA ÖRNEK OLUN”

Kahvaltı sonrasında Okul Müdürü Zeki Kalaç yaptığı konuşmada, “Kızlarımız okulumuzun, ilçemizin ve ülkemizin gururu olması, bu büyük başarıya imza atması bizi ziyadesiyle memnun etti. Ben onlara söylüyorum, çalıştığınız sürece başarınız sürecek ve daha iyi yerlere geleceksiniz. Bundan sonra ki hayatınızda sporcu kimliğinizle topluma örnek olun ve daha iyi başarılara da imza atın inşallah” dedi.

“SİZLERLE GURUR DUYUYORUM  SİYONİST DEVLET İSRAİL’İN ORTASINDA BAYRAĞIMIZI DALGALANDIRDINIZ”

Kalaç’ın konuşması sonrasında Alp’te duygu ve düşüncelerini anlatan bir konuşma yaptı. Alp konuşmasında, “Sizleri özellikle bir nedenden dolayı kutluyorum. Siyonizmin devleti İsrail’in ortasında bu başarı kazanıp bayrağımızı orada dalgalandırmanız bizi ayrıca mutlu etti. Sizler bizim geleceğimiz gençlerimizsiniz. Dünya genelinde alınan bu başarılar, hem de ülkemiz ciddi bir harekâttayken, çok daha anlamlı oldu. Bizler AK Parti olarak her zaman yanınızdayız” şeklinde konuştu.

“SİZLERİ CUMHURBAŞKANIMIZ İLE DE BULUŞTURACAĞIZ”

Konuşmanın devamında ise Alp şunları söyledi: “Çok yakın bir zamanda sizleri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile de buluşturmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki hafta değil, ondan sonra ki hafta bu buluşmanın olması muhtemel. Hep birlikte Dünya 2.lik kupamızı Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a temsili olarak vereceğiz. Bu büyük başarının coşkusunu Cumhurbaşkanımız ile paylaşacağız” diyerek sözlerini noktaladı. Konuşmalar sonrasında Alp, okul idaresine ve oyunlara aileleri ile birlikte tek tek hediye taktim etti ve hatıra fotoğrafı çektirilerek program son buldu. Haber: Serkan SIDAL

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

6 + 3 =