Ahmet Şimşek’e veda yemeği

Gölcük Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şimşek’e Yazlık Ilıcada veda yemeği verildi.

Gölcük Milli Eğitim Müdürlüğünde 5 Mayıs 2014 yılından bu yana Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapan Ahmet Şimşek Milli Eğitim Bakanlığına atanmasının ardından geçtiğimiz gün Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından veda yemeği verildi.

Gölcük İlçe Şube Müdürü olarak görev yapan ve  Milli Eğitim Bakanlığına atanan Ahmet Şimşek’in veda yemeğine Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Şube Müdürleri Yakup Alptekin, Naim Yüksel, Aptulhadiç Köse ve Milli Eğitim Personeli katıldılar.

Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu programda yaptığı kısa konuşmasında şunları dile getirdi Gülsuyu “İlçemizde uzun yıllardır beraber çalıştığımız Ahmet Bey Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatta Hukuk İşleri genel Müdürlüğü Şube Müdürü olarak atanmıştır kendisine bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz, yeni görev yerinde de başarılar diliyoruz” dedi. Daha sonra Milli Eğitim Müdürü Gülsuyu ve Şube Müdürleri tarafından günün anısına hediyeleri takdim edildi ve personel ile vedalaştılar. HABER: Soner GÜLEZER-Nazlı ER

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

12 − = 9