UZUNOĞLU: “268 BİN ÜYE, 12 İLÇE DE 122 SEÇİM BÜROSU İLE SEÇİME HAZIR TEK PARTİYİZ”

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mehmet Uzunoğlu İl İcra Kurulu Üyeleri İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi üyeleri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. İl binasında gerçekleştirilen toplantıda konuşan İl SKM Başkanı Mehmet Uzunoğlu seçim çalışmalarında bu işin ustası olduklarını belirterek 24 Haziran seçimlerinin önemini tüm teşkilat üyelerimiz ile birlikte sahada vatandaşlarımıza anlatacağız dedi.

 

 

 

 

 

HEDEFLERİMİZİ BELİRLEDİK

AK Partinin Kocaelideki 268 bin üyesi ile sahada olacağını belirten İl SKM Başkanı Mehmet Uzunoğlu Tüm ilçelerde SKM binalarımızı ve yönetimlerimizi belirledik. Bize bu görevi veren il ve ilçe yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Tüm kongrelerini yapmış yarın seçim oyacakmış gibi mahalle koordinasyon toplantılarını tamamlayan mahallelerin tamamını kapsayan çalışmalara imza atan bir teşkilattan bahsediyoruz. 462 mahalle başkan ve teşkilat yapısını tamamlayan daha önceki seçimde aldığı oyu ve bundan sonra alacak oyun hedefini belirleyen bir teşkilatız.

BİZ BU İŞİN USTASIYIZ

Biz 24 Haziranda seçim olduğunu bilmiyorduk. Ama teşkilatçılığın verdiği sorumlulukla yarın seçim olacakmış gibi hazırdık. Bu konuda da tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Seçimlere hazır olan tek partiyiz. Kurulduğumuz günden bu yana 13üncü seçimimizi yapıyoruz. Seçim kampanyası nasıl yürütülür iyi biliyoruz. Bu konuda Kocaeli teşkilatları olarak mütevazi olamayız çünkü biz bu işin ustasıyız.

TEŞKİLATLARIMIZ HAZIR

Bu kısa seçim sürecinde en iyi şekilde çalışacağımıza inanıyorum. İl SKM yönetimimiz 59 kişilik. 12 ilçe SKM yönetimi var. Sandık kurullarımız var. Sandık kurullarımız 13 bin 012 kişiden oluşuyor. Sandık yönetimlerimiz 34 bin 478 kişi ilçe kadın gençlik ana kademe yöneticilerimiz istişare kurulları ve 268 bin üyemiz ile birlikte hep birlikte uyum içinde elimizden geleni yapacağız. Kadın ve gençlik kollarımız da ana kademe gibi teşkilat yapısını tamamlamış teşkilatlardır.

12 İLÇEDE 122 SEÇİM BÜROSU

21 Mayıs tarihinde adaylarımız belli olacak. 21 Mayıstan sonra 3 bin 505 kilometrekare olan Kocaelinin her alanında basmadık yer bırakmayacağız. 12 ilçemizde 122 seçim büromuzda bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi. Cumhur İttifakı ile ilgili de konuşan İl SKM Başkanı Mehmet Ustaoğlu Mutlaka kampanyayı birlikte yürüteceğiz. Partilerimizin kurumsal kimliklerini ön planda tutarak çalışma yapacağız. Bu koordinasyonu başarılı bir şekilde yöneteceğiz dedi.

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

78 − 72 =