GÖLCÜK’TE AK GENÇLER ODABAŞ’A EMANET

 

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzune  parti binasında ki odasında güzel bir etkinliğe imza attı ve gençlik kolları başkanlığını temsili olarak Demir Odabaş’a teslim etti. Minik Odabaş bundan dolayı çok mutlu olurken, Uzuner’e teşekkürlerini iletti, parti deki gençlere de 24 Haziran seçim sürecinde çocuklara da önem vermelerini istedi.

 

 

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında makam sahibi büyükler sembolik olarak çocuklara koltuklarını emanet edip, onlara olan değeri gösterirler ve geleceğin yöneticileri sizlersiniz mesajını çocuklara verir. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzuner’de parti binasında ki odasında böyle bir etkinliğe imza attı ve gençlik kolları başkanlığını temsili olarak Demir Odabaş’a teslim etti. Minik Odabaş bundan dolayı çok mutlu olurken, Uzuner’e teşekkürlerini iletti, parti deki gençlere de 24 Haziran seçim sürecinde çocuklarada önem vermelerini, onları mutlu edecek etkinliklerde yapmalarını söyledi.

“GENÇLERE ÖNEM VEREN PARTİ AK PARTİDİR”

Uzuner ise gazetemize yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve partimizin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan gençlere her zaman siyasette yer veren ve bizleri destekleyen bir liderdir. Seçilme yaşını 18’e düşürülmesiyle de bunu tüm Türkiye’ye gösterdi. Bundan sonraki süreçte biz inanıyoruz ki, gençler partimizle birlikte güzel noktalara gelecekler. Ben Demir Odabaş’ında gelecekte 18 yaşına geldikten sonra ilçemizde siyasete giren gençlerden bir tanesi olacağına inanıyor, onu güzel yanaklarından öpüyorum” dedi.

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

61 − 52 =