ÜST GEÇİTLERDEKİ BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Gölcük Belediyesi üst geçitlerdeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gölcük Belediyesi Hizmet Binası’nın önünde bulunan ve kullanım ömrünü tamamlamış olan üst geçit değiştirilmiş, Donanma Mahallesi, İzmit – Gölcük Kooperatifi Terminali’nin önüne yeni bir üst geçit yapılmıştı.

BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bunun yanında; emanete sahip çıkılarak, Şehit İsmail Demircan ve Şehit Deniz Akdeniz’in isimlerini taşıyan yaya üst geçitleri ile Söğütlü Pınar Camisi önünde bulunan yaya üst geçidinin bakım ve onarımları yapılarak kullanım ömürleri uzatıldı. Aynı zamanda; ana taşıyıcıları sağlam olan, Şehit Teğmen Kamuran Ablak Yaya Üst Geçidi ve Şehit Murat İlerigelen Yaya Üst Geçidi’nin de korozyona uğrayan merdiven ve sahanlık kısımlarının sıfırdan imalatına başlandı.

ÜSTÜ KAPLANDI, ZEMİNİ YAPILDI

Gölcük Belediyesi’nin üst geçitlerdeki çalışmaları bunlarla da sınırlı değil. Gölcük Belediyesi Hizmet Binası önünde bulunan üst geçidin üstü, kırılmayan polikarbon malzeme, zemini de kaymaz kauçuk ile kaplandı.

GECE SAATLERİNDE ÜST GEÇİTLER IŞIL IŞIL

Elektrik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de üst geçitlerin aydınlatmasını yapıyor. Son olarak; Belediye Hizmet Binasının önündeki yeni üst geçidin aydınlatma lambalarını takıldı ve gece saatlerinde ışıl ışıl olması sağlandı. Daha önce de diğer üst geçitler aydınlatılmıştı.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 66 = 73