TÜRKİYE GÜÇLÜ İSE; SURİYE’DE ÇOCUKLAR BAŞLARINA BOMBA YAĞACAK MI DİYE KORKMAZ!

Gölcük MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır, ülkenin yoğun gündemi ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Başkan Çakır’ın açıklaması;

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN CANI PAHASINA VERDİĞİ

MÜCADELEYE DESTEK OLMALIYIZ

Son dönemlerde ülkenin yeniden bir numaralı gündemi olan salgın sürecinde Kocaeli ilk sıralarda yerini aldı. Bu durumu değiştirmek, sadece devletin aldığı tedbirlerle mümkün gözükmüyor. Milletimizin sağlık sisteminin ayakta kalmasını sağlamak adına devletin aldığı tedbirlere desteği önem arz etmektedir. Sağlık çalışanlarımızın bu sürecin başından beri verdiği canı pahasına mücadeleye saygı duyulması ve bireysel tedbir alarak destek verilmesi önem arz etmektedir.

Ülkemizin virüs ile de siyasi hesaplarla bu virüsten medet umanlarla da mücadelede başarılı olacağına inancımız tamdır.
Son dönemlerde, ülkeyi dışardan kuşatmaya çalışanlar içeriden de destek almaya başladılar. Muhalefetin tüm söylemlerinde tek elden çıkmış gibi hareket etmesi dikkat çekicidir. Hdp’nin de içinde olduğu anayasa çalışmaları içeriği itibari ile ülkenin altına dinamit koyma çabasıdır.

CHP li bir vekilin şanlı ordumuza yönelik sözleri anlık bir gafletin mi ürünüdür yoksa büyük bir planın parçası mıdır?

ÜLKEMİZİ ABD VE AB YE ŞİKÂYET ETMELERİ DİKKATLERDEN KAÇMIYOR!

Ülkenin sinir uçlarına küçük dokunuşlarla ne hedefleniyor. Tank palete sahip çıkma görüntüsü verenler, kendi içlerindeki milli gururumuz SIHA lara saldıranlara tek kelime etmemelerini görmediğimizi mi zannediyorlar. Muhalefetin sözcülerinin son dönemlerde her fırsatta ülkeyi ABD ve AB ye şikayet ediyor olması da dikkatlerden kaçmıyor. Milletten umudunu kesenler demokrasi talebine gizledikleri umutlarını nereye bağlamaktadır. Siyasetin önü de sonu da halktır, bir talebiniz varsa BIDEN ya da MACRON’ a değil derdinizi halka anlatın.
Bu milletin kuşatma çabalarını içerden de dışardan da olsa yaracak iradesi vardır. Bunu herkes bilmelidir.
Türkiye’ nin Suriye’ de, Libya’ da Akdeniz de ne işi olduğunu sorgulayanlar, bizi şaşırtmadılar Azerbaycan’a desteğimizi de sorguladılar. Emperyalist batılı devletlerin nerede ve neden olduğunu bir kez bile sorgulamayan bu şahıslara rağmen Türkiye’ nin desteği Karabağ’ ın kurtarılmasını sağlamıştır.

TÜRK DEVLETİ VAR OLSUN VE DAİM OLSUN!

Bundan sonrası herkes bilmelidir ki; Türkiye güçlü ise Suriye’de çocuklar başlarına bomba yağacak diye korkmadan uyur, Libyada sular durulur, Karabağ yeniden Azerbaycan olur. Türk devleti Var olsun ve daim olsun! Dedi.

Gölcük’lü hemşehrilerimi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 4 = 2