“TERSANENİN EKMEĞİ İLE BÜYÜDÜM”

AK Parti Gölcük Belediye Başkan Aday Adaylığı ilçe genelinde geniş yankı uyandıran ve her kesim tarafından desteklenen, Avukat Ali Yıldırım Sezer, ekmeği ile büyüdüğü Gölcük Tersanesi’nin sendikası olan Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi’ni ziyaret edip, Başkan Turhan Yıldız ve yönetimi ile Gölcük üzerine sohbet etti.

Kocaeli Barosu’nun yönetimde 5 dönem yer almış, en son Baro Başkan vekilliği görevini yapmış ve son dönem baro seçimlerinde yönetime girmeyerek, AK Parti’den Gölcük Belediye Başkanlığına aday adayı olan başarılı Avukat Ali Yıldırım Sezer, saha çalışması yaparak süreci değerlendiriyor.

BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK

Sezer yaptığı konuşmada, “Gölcük İlçesi’nin kuruluşunun en önemli sebebi olan Gölcük Tersanesi’nden emekli işçi bir babanın oğlu olarak, Gölcük Kent Konseyi’nde birlikte görev yaptığımız Harb-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Sayın Turhan Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, Gölcük İlçemizin geleceği, mevcut ve muhtemel sorunları, üyelerin beklentileri ve çözüm yolları konusunda karşılıklı bilgi alış verişinde bulunduk. Ben işçi çocuğu olmamdan kaynaklı Tersane işçilerinin yaşadığı sorunları çok iyi biliyorum. Bu noktada çalışmalarım olacak. Eğer aday olurda başkan seçilirsem Gölcük’ü tüm değerleriyle, sorunları çözen bir anlayışla, hep birlikte yöneteceğiz. Ayrıca Başkan Yıldız ve yönetimine örnek ev sahipliğinden teşekkür ederim” dedi.

ÇIKTIĞI BU YOLDA BAŞARILAR

Başkan Turhan Yıldız ise “İlçemizin yetiştirdiği önemli hukukçulardan bir tanesi olan Yıldırım Beye çıktığı bu yolda başarılar dileriz. Gölcük Tersanesi’nde çalışmış bir ağabeyimizin oğlu olması bizim için ayrıca değerli. İlçemiz için hayırlısı olsun” şeklinde konuştu. Ziyaret karşılıklı sohbet ve çayların içilmesi sonrasında son buldu.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

66 + = 71