TARIK KARAYEL, BAŞKANI OLDU

AK Parti’de Gölcük İlçe Gençlik Kolları eski Başkanı Murat Uzuner’in belediye başkan aday adayı olmasının ardından bu görevi vekaleten yürüten Tarık Karayel, Gençlik Kolları Başkanı olarak resmen atandı.

AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzuner, görevinden istifa ederek belediye başkan aday adayı olmuştu. Uzuner’in istifasının ardından Tarık Karayel bu görevi uzun bir süredir vekaleten yürütüyordu. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, Tarık Karayel ile birlikte İstanbul’a giderek AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ahmet Büyükgümüş ile görüştü. Görüşme sonrası Karayel’in başkanlığı uygun görüldü. Sonrasında AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in de onayıyla Tarık Karayel, AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak atandı.

 

AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı  Tarık Karayel; 1992 yılı,  Gölcük doğumlu, Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu, kamuda yönetici olarak görev yapıyor. Siyaset okuması, çalışkanlığı ve teşkilatın içine çok genç yaşlarında dahil olması kendisini ön plana çıkaran özelliklerinin başında geliyor.

Gölcük Vizyon Gazetesi olarak AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı  Tarık Karayel’e, görevinde başarılar diliyoruz.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

2 + 1 =