Spor Branşlarından Başkan Ellibeş’e Veda Programı

Gölcük Belediyesi Spor Branşlarından Başkan Ellibeş’e Veda Programı

Gölcük Belediyesi Spor branşlarının sporcuları, antrenörleri ve aileleri tarafından Gölcük Belediyesi Kongre Sarayında Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e veda programı düzenlendi.

Programa Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in yanı sıra, Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Belediye Daire Müdürleri, Belediyespor Yönetim Kurulu, Antrenörler, Sporcular ve aileleri katıldılar.

Veda programı öncesi ilk olarak konuşma yapan Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, bu zamana kadar Gölcük Belediyespor’a yapmış olduğu desteklerden dolayı Başkan Ellibeş’e teşekkürlerini sunarak çiçek ve hediye takdiminde bulundu.

Uzun zamandır arzu ettiğim buluşmayı sayenizde gerçekleştirmiş olduk diyerek konuşmasına başlayan Başkan Ellibeş,  “Sevgili evlatlarımız sizler bizim umudumuzsunuz, geleceğimizin teminatısınız. Bu cennet vatanımız sizlerin ellerinde geleceğe umutla yürüyecek. Biz sizlere güveniyor ve inanıyoruz. Bunun içinde sizlerin çok çalışması ve eğitimli, donanımlı bireyler olmanız şart.  Aileniz sizlerin yanınızda, devletimiz bu konuda alt yapıyı oluşturuyor. Sizlere sadece çalışmak kalıyor. Tabi eğitiminizi yaparken, sporla uğraşmanızda hiç bir mahsur yok. Eğitiminizin dışında kalan zamanları sporla uğraşarak geçirmeniz eğitiminize pozitif katkı sunar. Hangi spor branşına yatkınsanız o branşla uğraşmanız sizlerin geleceğine aktif katkısı olacaktır. Ben velilerimize çok teşekkür ediyorum. Evlatlarını spor branşlarına yönlendirmeleri ve desteklemeleri çok güzel bir şey. Evlatlarımızı  da kutluyorum.  Sizlerde spor yapma iradesini ortaya koyarak farklı branşlardaki sporları yapıyorsunuz. Hocalarımıza da teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize en iyi eğitimi vermek adına bütün bilgi ve becerilerini sizlere vermenin gayreti içerisindeler. Bize de düşen görev bu güzel oluşumun umutla geleceğe yürüyebilmesi adına tesisleşmek ve her türlü desteği sağlamak. Bizler göreve geldiğimiz ilk yıl projelerimizde biride spor tesisleri yapmak oldu. Yüzme havuzu, buz pistini ve birçok tesisi siz evlatlarımızın hizmetine sunduk. Ben bir kez daha başta eğitmenlerimize, ailelerimize, yönetici kardeşlerime ve siz evlatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

62 − 52 =