Seymen “Camiler hepimizindir”

 

AKP ilçe Başkanı Çetin Seymen ve yönetimi 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla din görevlileriyle buluştu.

Yanlışımızı gördüğünüzde bizlere iletin

AKP ilçe Başkanı Çetin Seymen din görevlileri ile bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Öncelikle bu yıl cami hayatın içinde, hayat caminin içinde temasıyla kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftanızı tebrik ediyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Gerek Müftülüğümüz gerekse bireysel olarak yakın diyalog kurduğumuz sizlerle yaptığımız istişaralerden memnunuz. Camilerimiz için bizim yapabileceğimiz bir şey varsa programımıza alarak yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Yeryüzündeki Allah’ın evi konumundaki camiler hepimizindir. Biz de göreve geldiğimizden bu yana çalışmalarımızı hak, hakkaniyet ve adalet ölçüleri içerisinde sürdürüyoruz.

Doğru ve iyi işler yapmanın peşindeyiz. İnsanız şaşarız beşeriz o yüzden sizlerden ricamız bir eksiğimizi veya yanlışımızı gördüğünüzde bizlere iletmenizi istiyoruz. Her zaman görüş ve taleplerinize açığız. Allah hepimize hayırlı vazifeler yapmayı nasip etsin, Rabbim hepimizi kazadan beladan korusun” ifadelerini kullandı. Gölcük Din Görevlileri Derneği Başkanı Zekeriya Acar  “ziyaretimize ilk gelen sizlere teşekkür ederiz” dedi.

error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

6 + 2 =