ÖNEMLİ PROJE İÇİN TANITIM HERKES DAVETLİ!

 

 

 

Gölcük Belediyesi’nin  prestij projelerinden olan, halkın sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için hayata geçirilen, Eriklitepe Tabiat Parkı tanıtım programı 29 Eylül Cumartesi günü Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek.  Ayrıca il genelinden bir çok insanın katılacağı bir Doğa Yürüyüşü de yapılacak.

 

 

Son dönemde yaptığı yatırımlarla kültrürel ve sosyal projelere ağırlık veren Gölcük Belediyesi çok önemli bir projesini daha faaliyete sokuyor. 300 dönümlük alanı kapsayan Erikli Düzü Yaylası içinde projelendirdiği “Erikli Tepe Tabiat Parkı” Proje Tanıtımı Doğa Yürüyüşü ile gerçekleştirilecek.

 

PROJE DE NELER VAR

Turizm alanında önemli adımlar atan Gölcük Belediyesi’nin tamamladığı bu projenin içerisinde, günü birlik kamp ve piknik kullanım alanları, seyir kuleler, Bungalov tipi evler, yürüyüş parkurları, WC, mescit, çadır kamp alanları, macera parkı, cafeler, çay bahçeleri gibi fonksiyonlar bulunmakla birlikte, gerek günü birlik ziyaretçilerin, gerekse konaklamak isteyenlerin rahatlıkla kullanabileceği kapsamlı bir Turizm Kompleksi olmaya aday bir proje oldu.

HERKESİ DAVET ETTİ

Muhteşem bir doğa ile baş başa vakit geçirmek isteyenleri tanıtım programına davet eden Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı açıklamada, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile ortak proje kapsamında yaptığımız bu tabiat parkımızın yapımını kısa sürede bitirerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Belediyemizce çok önemsediğimiz projelerden birini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kocaeli içinden ve şehir dışından gelecek olan insanların istifade edebilecekleri mükemmel bir tabiat parkını bu şekilde oluşturmanın huzuru içindeyiz. Cumartesi günü Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımı ile gerçekleştireceğimiz tanıtım programına, tüm halkımızı davet ediyorum. Ben bu vesile ile tabiat parkımızın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

TANITIM PROGRAMI İÇİN ARAÇ HAREKET SAATLERİ VE YERLERİ

07:00 Ulaşlı ve Yeniköy

07:05 Halıdere ve Yazlık

07:10 Değirmendere ve Hisareyn

07:15 Gölcük Merkez ve İhsaniye

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 8 = 1