OKUL LİSTELERİNİ ALACAK VELİLER BU HABERE DİKKAT!

 

 

 

 

 

Okulların açılmasına artık sayılı günler kaldı.  Üç ayı aşkın süren yaz tatili bitecek ve 17 Eylül Pazartesi günü öğrenciler ders başı yapacak fakat bir hafta öncesinde ana okulları, 1.,5.ve 9.sınıfları yarın eğitim ve öğretime başlıyor. Yeni döneme hazırlık yapacak bu öğrencilere bir de okullarda yıl içinde lazım olacak kırtasiye ve okul malzemelerinin de listesi verilecek. İşte bu listeleri ilçemizin sektörde önemli markası DERYA OKUL DÜNYASI’NDAN en uygun fiyat garantisi ile temin edebilirsiniz.

 

 

 

 

DOLAR ARTIŞINA RAĞMEN EN UYGUN FİYATLAR

Yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde de velileri yüklü bir alış veriş bekliyor. Okul kırtasiye malzemelerinin yanında, okul kıyafetleri de alınacaklar listesinde yer alıyor. Bilindiği üzere doların artışından kaynaklı yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle A’dan Z’ye birçok ürüne zam yapıldı. Ama bu zamlara direnen ve zam yapmayan esnaflarda var. Bunlardan birisi de Derya Okul Dünyası. Derya Okul Dünyasında çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını en uygun fiyat garantisi ile alabilirsiniz. Okul üniformaları da birinci sınıf kalite ve geçen yılın fiyatlarıyla satılıyor.

 

 

 

 

DERYA OKUL DÜNYASI’NDA ZAM YOK

Bütün kırtasiye malzemelerinin satışının yapıldığı 38 yıldır bu sektörde bulunan Derya Okul Dünyası, ilçemizde başarıyla hizmet veriyor. Değirmendere – Gölcük minibüslerinin kalktığı durağın karşısında bulunan Derya Okul Dünyası’nın Sahibi Savaş Toprak aldığı kararla hiç bir ürüne zam yapmadı. Okul kıyafetlerini geçtiğimiz yılın fiyatlarıyla satışını yapan Toprak, kırtasiye, defter, kitaplar ve diğer kırtasiye malzemelerini de uygun fiyat anlayışı ile velilere hizmet veriyor. Toprak, kırtasiye ve okul kıyafetleri için tüm velileri ve ayrıca yarın eğitime başlayacak ana okulları, 1.,5.ve 9.sınıf velilerini beklediklerini dile getirdi.

 

Adres: Merkez Mahallesi, Turgut Sayın Caddesi, No:11 Gölcük – Tel: 0 533 316 52 90

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

15 − 11 =