MUHTEŞEM CUMHURİYET RESİM SERGİSİ

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Ayrık Otu Plastik Sanatlar Grubu tarafından hazırlanan Cumhuriyet 2018 Karma Sergisini Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy açılışını gerçekleştirdi. Aksoy Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Nilgün Keskin Şener’e Teşekkür Belgesini vererek, tebrik etti.

Cumhuriyetimizin 95. Yılı münasebetiyle, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Ayrık Otu Plastik Sanatlar Grubu tarafından hazırlanan “Cumhuriyet 2018 Karma Sergisi” açılış töreni Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy ve eşi Sayın Hülya Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.  Tarihi Tren Gar İstasyonu Sergi Salonunda gerçekleştirilen törene; Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Sayın Hülya Aksoy’un yanı sıra İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan ve eşi,  Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Nilgün Keskin Şener ve çok sayıda davetli katıldı.

TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ

Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte 100 eserin yer aldığı ve  5 Kasım 2018 tarihine kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak  olan “Cumhuriyet 2018 Karma Sergisi”nin açılışını gerçekleştirerek, bir süre sergiyi gezdiler. Aksoy, sergide yer alan sanatçılar adına  Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Nilgün Keskin Şener’e Teşekkür Belgesini vererek, tebrik etti.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

30 − 22 =