MHP SAMİMİ DEĞİL..!

Avantgardia

MHP, EYT Konusunda Samimi Değil!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar için daha önce önemli açıklamalar yapan Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak, MHP’nin EYT’ye konusunda samimi olmadığını açıkladı. Gazetemize konuşan Özüpak, “Samimiyet yok, MHP’de samimiyet yok. Ümidimiz kırmadı ama etkiledi, güvenimizi kırdı.” diyerek EYT’lilerin MHP’ye karşı tavırlarını açık açık ifade etti.

MHP İLE SÜREKLİ GÖRÜŞME YAPTIK

MHP ile olan görüşmelere de değinen Özüpak şunları ifade etti, “2018 ve 2019’da başında sürekli olarak biz MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akça ile Arzu Erdem ile vekillerle görüşme yaptık hatta Sayın Devlet Bahçeli ile de bir randevu almaya çalıştık ama maalesef erken seçim yoğunluğundan sebep göstererek bize o randevuyu sunamadılar. Orada çok çelişkili bir durum var. Bize Erkan Bey sürekli olarak sabırlı olun dedi. 20 yıldır sabreden kişilere sabırlı olun dedi.”

MHP KANADINDA SAMİMİYET YOK

Açıklamalarına devam eden Özüpak, “Sonrasında Erkan Beyin bize farklı bir açıklama ile gelmesi bizi üzdü. Siz bizi hükümet yapın ki biz size hakkı verelim diye açıklama yaptı. Böyle bir açıklama tabi ki bizi üzdü. Daha önce yapılan tüm açıklamalara neden ters düştü. Bizi hükümet yapın diye bir açıklama olur mu? Diğer muhalefet partileri kim getiriyorsa getirsin biz kabul edeceğiz diyor ama onlar farklı yanaşıyor. Samimiyet yok, MHP’de samimiyet yok. Ümidimiz kırmadı ama etkiledi, güvenimizi kırdı.” dedi

ERKEN SEÇİM KONUSUNDA ÜMİTLİYİZ

Erken seçim konusunda önemli açıklamalar yapan Özüpak, “Erken seçimin gerçekleşmesi olayı var bu konu da ümitliyiz. Siyasi partilerin ve ekonomistlerin yorumuna göre böyle bir durum var. Biz yine erken seçimde de EYT olarak damgamızı vurmaya hazırız” ifadesini kullandı.

 

error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 2 = 5