“KUTLU YÜRÜYÜŞÜ SÜRDÜRECEĞİZ”

 

 

AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp AK Parti’nin kuruluşunun 17.yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, “Türkiye’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek çıktığı kutlu yürüyüşü milletimizin desteği, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde sürdüreceğiz. Nice 17 yıllara” dedi.

 

 

 

 

Ak Parti İlçe Başkanı İdris Alp yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında önemli konulara değindi. AK Parti’nin 17.kuruluş yıldönümünü değerlendiren Alp, “Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Türkiye’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek çıktığı kutlu yürüyüş bugün 17. yılına ulaştı.  Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan ve kısa süre içinde halkımızın gönlünde taht kurmayı başaran AK Parti, halktan aldığı güçle, girdiği tüm seçimlerden başarıyla çıkmayı bilmiştir” dedi.

HEDEFLERE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ

Açıklamasına devam eden Alp, “2023, 2053, 2071 hedefine emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin üzerinde, dış güçler ve onların yerli uzantıları tarafından her türlü kirli oyun oynanmasına rağmen, AK Parti Türkiye’nin demokrasi anlayışını güçlendirmiştir. Yaşanan darbe girişimi, milletin demokrasi aşkıyla, milli iradeye sahip çıkmasıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı ve inançlı duruşuyla, hükümetimizin etkin müdahalesi ile geri püskürtülmüştür olaylarda halkımızın, görüş ayrılığına düşmeden, ellerinde Türk bayraklarıyla demokrasi mitinglerine katılması, ülkemizde birlik ve beraberlik duygularının hangi seviyede olduğunu net bir şekilde göstermektedir. AK Parti yalnızca bu ülkenin değil tüm Müslümanlar’ın ve hatta tüm mazlumların umududur” şeklinde konuştu.

“TEŞKİLATLARIMA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Alp son olarakta, “Partimizin kuruluşunun 17. yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, bugüne kadar partimizin her kademesinde görev almış ve halen görevlerini yürüten teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum” diyerek açıklamasını sonlandırdı. Haber: Serkan SIDAL

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 1 = 1