Kocaeli’de diş hekiminden, kız çocuğuna iğrenç taciz!

Gebze’de bulunan özel bir diş hastanesinde 14 yaşındaki bir çocuk doktorun tacizine uğradı. Tacizci doktorun babası hastanenin sahibi çıktı, iddia karşısında aileye saldırdı.

Gebze’de bulunan özel bir diş polikliniğine iki aydır tedavi amacıyla giden 14 yaşındaki lise öğrencisi kız çocuğu son gittiği muayene sırasında hastanede çalışan diş doktoru E.Ş. tarafından fiziksel tacize maruz kaldı. Çocuğun anlatımlarına göre, önce odada asistanıyla bulunan doktor daha sonra asistanın odayı terk etmesiyle beraber 14 yaşındaki çocuk ile muayene odasında yalnız kaldı. Kız çocuğunun beyanına göre doktor çocuğa ‘kaç yaşında olduğunu’ sordu. Yaşını öğrendikten sonra çocuğun özel bölgelerine ilişkin önce sözle sonra fiziksel temasla tacizde bulundu. Korku ve panikten tepki veremeyen çocuk doktorun bir süre odayı terk etmesiyle yalnız kaldı. Geri gelen doktor çocuğun özel bölgelerine dokunarak tacizi sürdürdü. Muayenenin bitmesi sonrası çocuğa yeniden temasta bulunarak ‘Aramızda kalsın’ dedi.

TACİZCİ DOKTORUN BABASI HASTANENİN SAHİBİ ÇIKTI

Yaşadıklarını panikten dolayı ailesine anlatamayan çocuk, eve gidince muayene odasında yaşadıklarını ailesine anlattı. Hastaneye geri giden aileye, özel hastanenin sahibi olan ve aynı zamanda çocuğu taciz eden doktorun babası T.Ş. saldırdı. Hastanede yaşanan arbede sonucu olay karakola taşındı. Aile şikâyette bulunarak savcılığa ifade verdi. Çocuğun ailesi, aracı ile sanığın ailesi ve yakınlarının yüksek meblağda para teklif ettiğini, para karşılığı tacizin üstünün kapatılmasını ve şikâyetin geri çekilmesini istediğini ifade etti. Çocuğun ailesi şikâyetinden vazgeçmeyeceğini, sanığın en ağır cezayı almasını istediklerini belirtti. Başka çocuklara ve kadınlara da tacizde bulunmuş olmasından ve bulunabileceğinden endişeli olduğunu belirten aile, sanığın en ağır cezayı alması için elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi.

error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 76 = 86