Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinden Başkan Ellibeş’e Ziyaret

Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş, Başkan Vekili Necmi Kocaman ve Birliğine bağlı Odaların Başkanları Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Ellibeş, “Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nde esnaf Oda Başkanlarıyla bir araya geldik. İlçemizde yaptığımız ve yapacağımız yatırımlar hakkında bilgi verirken, Oda Başkanı dostlarımızın taleplerini de dinledik. Biz alın teri ile rızkını helalinden kazanmak için çalışan esnaflarımızı önemsiyor ve seviyoruz. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı tüm Oda başkanlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş ise “Birliğimize bağlı Odalarımızın Başkanları ile Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret ederek esnaf sanatkarlarımızın belediye çalışmalarına ilişkin görüş ve taleplerini iletmelerini ve görüş alışverişinde bulunmalarını sağladık. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak sizlerle yan yana, omuz omuza ve bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Esnaf ve sanatkârlarımıza her zaman destek veren esnaf dostu Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş’e ve katılım sağlayan tüm Oda başkanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

8 + = 16