KERVANSARAY’DA ATA’YI ANMA

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle Gölcük İhsaniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri dün Kazıklı Kervansaray Kültür Merkezi’nde 10 Kasım programı gerçekleştirdi. Öğrencilerin gösterileri ve programı büyük beğeni topladı.

Kervansaray Kültür Merkezinde gerçekleştirilen anma programına Kaymakam Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Cumhuriyet Başsavcısı Ökkeş Alparslan Karcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Siyasi Parti Temsilcileri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, İlçe STK  ve Dernek Başkanları, öğrenciler ve davetliler katılım sağladı.

 ATATÜRK SEVDİĞİ TÜRKÜ VE ŞİİRLER SESLENDİRİLDİ

Gerçekleştirilen anma etkinliğinde öğrenciler Atatürk’ün sevdiği türkü ve şiirleri seslendirdi. Öğrenciler performansları ile büyük beğeni topladılar. Atatürk’ü Anma Programında İhsaniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri hazırladıkları Atatürk Oratoryosu ilçe protokolü ve katılımcılardan büyük alkış aldı.

 YARIŞMADA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ

Öğrencilerin hazırladığı programda Atatürk Oratoryosu gösterisinin ardından 10 Kasım münasebetiyle İlkokullar, Ortaokullar ve Liseler arası gerçekleştirilen Resim, şiir ve kompozisyon yarışlarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini ilçe protokolü takdim etti.

 ÖĞRENCİLERİN SERGİSİ OLDUKÇA BEĞENİLDİ

Öğrencilerin hazırladığı program toplu fotoğraf çekiminin ardından Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı Atatürk konulu fotoğraf sergisi ve Atatürk kıyafetlerinin yer aldığı bölüm gezildi. Öğrencilerin çalışmaları büyük beğeni topladı.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

76 − = 68