‘Kentin ihtiyaçlarına alın terimizle cevap vereceğiz’

Başkan Büyükakın, Solaklar mevkiindeki yeni mezbaha tesisini yerinde inceledi.

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Solaklar mevkiindeki yeni mezbaha tesisini inceledi. Kesim için gerekli olacak tüm modern teknik donanıma sahip olan tesis yüzde doksan sekiz oranında tamamlandı. Hayvan kesim işleminin daha modern şartlarda gerçekleştirileceğini ifade eden Başkan Büyükakın, “Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz tesis günlük dört yüz büyük ve bin küçükbaş hayvan kesim kapasitesine sahip olacak. Bu sayede kentimizin kesim ihtiyaçlarına hızlı ve daha kaliteli bir şekilde cevap vereceğiz” açıklamasını yaptı.

İŞÇİLERE BAŞARI VE MUTLULUK DİLEKLERİNİ DE SUNDU

Mezbahanın gıda hijyeni kurallarına uygun yeni bina inşaatı, küçükbaş-büyükbaş kesim ve işleme alanları, soğuk hava depoları, sakatat işleme odaları- sakatat soğuk hava odaları, personel soyunma duş ve tuvaletleri, teknik hacimler, idari ofisler, padok alanları, çevre imalatları ve istinat duvarları tamamlandı. Kurban Bayramı ve bunun yanında normal günlük kesimlerin de gerçekleştirileceği tesisteki çalışanlarla da bir araya gelen Başkan Büyükakın, emeğin kutsal olduğunu ifade ederek, işçilere başarı ve mutluluk dileklerini de sundu.

“ÇALIŞMAYA MESAİ GÖZETMEKSİZİN DEVAM EDİYORUZ”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi insanımızın mutluluğu için çalışmalarını sürdürecek vurgusu yapan Başkan Büyükakın, ‘’Vatandaşımızla olan birlikteliğimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz’’ diyerek, “Halkımızın beklentilerine yönetim biçimimizdeki üretim ve alın terimizle cevap vereceğiz. Çok çalışacağız ve kentimizi çalışanlarımızla birlikte daha fazla güzelleştireceğiz. Kocaeli’nin potansiyeli, enerjisini ve üretim kapasitesini çok iyi biliyoruz. Üretim kenti Kocaeli’nde yaşayan vatandaşımızın mutluluğu için çalışmaya mesai gözetmeksizin devam ediyoruz” açıklamasını yaptı.

..

.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 3 = 2