İŞERİ’NİN PAYLAŞIMINA ENGELLİ ABLA’DAN TEPKİ!

CHP’nin adayı İsmet İşeri’nin engelli vatandaşımız Simla Bacaksız ile yolda fotoğraf çektirip, “Engelli vatandaşlarımızın dertleri çok; Sözümüz söz olsun ki Engelsiz bir GÖLCÜK inşaa edeceğiz” paylaşımına Bacaksız’dan tepki geldi. Bacaksız gazetemize verdiği bilgi de, “Ben İşeri’ye çok dertli olduğumu falan söylemedim, aksine Gölcük’te mutluyuz” dedi.

CHP’nin Gölcük Belediye Başkan adayı İsmet İşeri saha da ve çalışmalarına başladı. Sosyal medyada da sayfalarını kuran ve paylaşımlaraına başlayan İşeri vatandaşlarla sokakta çektirdiği fotoğrafları paylaşıyor ve bazı yapacaklarını anlatıyor. İşte geçtiğimiz günlerde Gölcük’te geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen engelli ablamız Simla Bacaksız ile yolda karşılaşan İşeri, onunla çektirdiği fotoğrafı da paylaşmış ve üstüne bir not düşerek sosyal medya hesaplarında paylaşmış. Bu paylaşıma Simla Bacaksız’dan tepki geldi.

“GÖLCÜK’TE BİZ MUTLUYUZ”

İşeri, “Engelli vatandaşlarımızın dertleri çok; Sözümüz söz olsun ki Engelsiz bir GÖLCÜK inşaa edeceğiz” paylaşımında sanki kendisi çok dertliymiş gibi anlaşıldığını belirten Bacaksız gazetemizi arayarak verdiği bilgi de: “İşeri ile yol da karşılaştık. Selamlaştık. Benimle fotoğraf çektirmek istediğini söyledi ve fotoğraf çekildi. Sonra gördüm ki bunu sosyal medya hesaplarında paylaşmış ve bizim çok dertli olduğumuzu düşünmüş. Ben öyle düşünmüyorum. Öyle bir şey kendisine demedim. Gölcük’te engelliler için çok güzel projeler yapıldı. Biz bugün belediyenin açtığı Engelsiz Yaşam Merkezi’nde çok mutluyuz. Sosyal olarakta çok aktifiz. Gölcük’te engelliler için bir çok engeller kalkmış durumda. İşeri’nin paylaşımı gerçeği yansıtmıyor” diyerek tepkisini dile getirdi.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 42 = 50