Sezer; “Zaferi biz elde edeceğiz”

Bir dizi programa katılmak üzere Gölcük’e gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Yılmaz; “Kocaeli’de en fazla başarı kaydeden teşkilatın Gölcük İlçe Teşkilatı olduğunu gördüm” dedi.

Yerel seçim çalışmalarınıa hızlı bir tempoda devam eden Ak Parti Teşkilatına her gün milletvekili ziyaretleri devam ediyor. Gölcük İlçe Teşkilatı’nın bugünkü konuğu Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz oldu.

Yılmaz; “bayrak değişimi Ali Yıldırım Sezer’e geldi”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, ziyarette yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Öncelikle Gölcük İlçe Teşkilatımızı ziyaret etmekten mutluluk duyuyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız 12 Ocak tarihinde belediye başkan adaylarımızı açıkladı. Gölcük’te adayımız Ali Yıldırım Sezer. Bizler teşkilatı en güçlü olan partiyiz. Bu bilinçle 31 Mart yerel seçimlerine tüm teşkilatlarımızla gece gündüz çalışarak zaferi elde edeceğiz. AK Parti milletimizin umududur. Şunu da ifade etmek istiyorum. Belediye Başkanlığını 3 dönem başarıyla yürüten Sayın Mehmet Ellibeş’i kutluyorum. Şimdi bayrak değişimi Ali Yıldırım Sezer’e geldi. Sayın Ali bey inşallah halkımızın vereceği oylarla görevini en iyi şekilde yerine getirecektir. Bir teşekkürü de ilçe başkanlığı görevini başarıyla tamamlayan İdris Alp’e etmek istiyorum. Gerçekten İdris Alp kardeşimiz görevini çok başarılı bir şekilde yürüttü. Kendisi bizim için çok değerli. Şimdi İlçe Başkanlığı sırası Çetin Seymen kardeşimizde. Kendisinin görevini en iyi şekilde yerine getireceğinden asla şüphem yok. Bizler 31 Mart yerel seçimlerinde Gölcük’te oy oranlarımızı arttırıp, zaferi yeniden elde edeceğiz. Şunu da son olarak ifade etmek istiyorum; Milletvekili olduğum günden bugüne kadar gördüğüm süreçte Kocaeli’de en fazla başarı kaydeden teşkilatın Gölcük İlçe Teşkilatı olduğunu gördüm. AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı gerçekten çalışmalarıyla fark yaratıyor. Partimize emek veren her bir arkadaşımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Sezer; “Zaferi biz elde edeceğiz”

Milletvekili Yılmaz’ın sonrasında konuşma yapan AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer  ‘AK Parti Gönül partisidir. AK Parti 15 yılda fark yaratan partidir. Bu partinin belediye başkan adayı olmaktan mutluluk diyorum. İnşallah 31 Mart yerel seçim akşamında halkımızın teveccühüyle zaferi biz elde edeceğiz’ diye konuştu.

Seymen; “üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz”

Sezer’den sonra kısa bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen; “Öncelikle Sayın Vekilimize hoş geldiniz demek istiyorum. Bizler AK Parti olarak çalışmalarımıza Cumhurbaşkanımızın adayımızı açıkladığı günün akşamından itibaren yoğun bir şekilde başladık. Gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Siz değerli Vekilimizin de ifade ettiği gibi bizler üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. İnşallah 31 Mart akşamı zafere biz ulaşacağız” diyerek konuşmasını tamamladı.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

92 − = 84