İmam Hatip Ortaokulunda güzel projeler

Gölcük İmam Hatip Ortaokulu, Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Gölcük Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Eğitimde İş Birliği ve Bilim Olimpiyatları Protokolü imzalandı.

Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elif Çelebi Öncü, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ve Gölcük İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Tutku Aykaç’ın katıldığı Protokol imza töreni oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

Eğitim alanında yapılacak iş birliği Gölcük İmam Hatip Ortaokulunun koordinesinde ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Eğitim Fakültesinin denetim ve rehberliğinde Gölcük İlçe Geneli Bilim Olimpiyatlarının düzenlemesi ile taçlandırılacak.

Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elif Çelebi Öncü, “Eğitim Fakültesi olarak eğitim alanında yapılacak bu faydalı çalışmalara her zaman destek vermekten mutluluk duyarız, öğrencilerimize iyi bir geleceğe hazırlamak bizleri gururlandırır” dedi.

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu’nun Dekan Öncü’ye destekleri nedeniyle çiçek takdim ederek teşekkür ettiği ve Dekan Yardımcıları Doğan Güllü ve Cüneyt Yazıcı’nın da katıldığı tören, imzaların atılması ile sona erdi.

Yapılan iş birliği doğrultusunda Eğitim Fakültesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Esma Buluş Kırıkkaya, Doç. Dr. Derya Kaltakçı Gürel ve Doç. Dr. Yusuf Koç tarafından Gölcük İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerine verilen Ölçme Değerlendirme ve Soru Hazırlama Teknikleri eğitimlerine, ihtiyaç duyulan alanlarda yeni kursların eklenerek, öğretmenlere yönelik eğitim etkinliklerinin devam ettirilmesi bekleniyor.

error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

44 − 39 =