“HİZMETKAR OLMAK İÇİN GÖREVE GELİYORUZ”

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, Kavaklı Mahalle Teşkilatı ile bir araya geldi. Vatandaşlara seslenen Sezer, “Gölcüklülerin hizmetkârı olmak için göreve geliyoruz” dedi.

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Başkanı Çetin Seymen ve teşkilat üyeleriyle birlikte seçim çalışmalarını yoğun bir SKM programı çerçevesinde sürdürüyor. Sezer son olarak AK Parti’nin kalesi olan Kavaklı Mahalle Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ziyaret tam bir miting atmosferinde geçen ziyarette , Ali Yıldırım Sezer de teşkilatlardaki coşku ve heyecanın kendisine güç kattığını belirtti.

REHAVETE KAPILMADAN ÇALIŞMALIYIZ

Sezer, “Her gittiğimiz yerde büyük bir teveccühle karşılaşıyoruz. Bu bizleri gerçekten mutlu ediyor. Rehavete kapılmadan son güne kadar yoğun bir şekilde çalışmalıyız. Gerçekten çok önemli bir yerel seçime gidiyoruz çünkü Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk yerel seçimi. Oyumuzu arttırırsak, muhalefetin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin tartışmaya açmasının önünü keseriz. 4.5 sene seçimsiz bir Türkiye istikrarlı bir şekilde yükselişini sürdürür” dedi.

HER ZAMAN İSTİŞARE HALİNDE OLACAĞIZ

Sezer, “Bizim bundan sonraki anlayışımız gönül belediyeciliğidir. Vatandaşlarımızın gönlünü kazanacağız. Hiçbir vatandaşa ayrım yapmadan hizmet edeceğiz. Hizmetimizde de adalet liyakat istişare düsturuyla gerçekleştireceğiz. Liyakat sahibi kimse ekibimizi o kişilerden kuracağız. Mahalle teşkilatlarıyla halkımızın sorunlarını çözme noktasında her zaman istişare halinde olacağız. Tevazu sahibi olacağız, samimiyetimizi hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz ve her zaman gayretli olacağız” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

35 − = 29