GÜNDEM YENİ SANAYİ SİTESİ İDİ: “BİRLİKTE BAŞARDIK”

Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, ilçemizde gelerek Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti. Bu ziyarette ana gündem kentsel dönüşüm ile yapılan “Yeni Sanayi Sitesi” idi. Yılmaz sanayi sitesinin öneminden bahsetti, oda başkanı Kocaman’da “Birlikte başardık” dedi.  

Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, ilçemizde gelerek AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, parti yöneticileri, Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzuner ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Gölcük Fen Lisesi’nde incelemelerde bulunan Yılmaz, ardından Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın ziyaret etti.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE

Yılmaz’ı ve beraberindeki heyeti burada Oda Başkanı Necmi Kocaman ve oda yöneticileri karşıladı. Sıcak bir sohbetin yapıldığı ziyarette, kentsel dönüşün, ekonomik durum, ilçemizde ve ülkemizde yaşanan sorunlar konuşuldu. Yılmaz yaptığı konuşmada, “Ülkemiz yeni bir mücadeleden de hükümetimizin yerinde tedbirleri ile geçiyor. Ekonomi de yaşananları inşallah yakın bir zaman sonra atlatacağız. Enflasyon ile yapılan mücadele de üreticilerin ve esnafların verdiği destek takdire şayan. Birlik ve beraberlik için de bu millet her şeyin üstesinden gelir” dedi.

“YENİ SANAYİ SİTESİ ÇOK ÖNEMLİ”

İlçemizde kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapılan Yeni Sanayi Sitesi’nin büyük önem taşıdığının altını çizen Yılmaz beraberinde şunları söyledi: “Gölcük için “Yeni Sanayi Sitesi” çok ama çok önemli bir proje. Bu proje ile bir taşla iki kuş vurulmuş oldu. Hem mevcut sanayi modernleşti, hem de eski sanayinin kalkacağı yere yapılacak proje ile Gölcük farklı bir vizyon kazanacak. Bu noktada Gölcük Esnaf Odamızın nezdinde değerli başkan Kocaman’ın ve Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş’in büyük emeği var. Hükümetimizin, Gölcük Belediye ile birlikte yaptığı yatırımlar gelecekte devam edecek. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“BİRLİKTE BAŞARDIK”

Başkan Kocaman ise her zaman devletimizin yanındayız, destekçisiyiz deyip, kendilerini ziyaret eden Milletvekili Yılmaz ve AK Parti heyetine teşekkürlerini iletti. Gölcük Sanayisi’nin yenilenmesinde büyük bir mücadele verdik diyen Kocaman, “Gölcük Belediye Başkanımızın bu konuda ki hassasiyeti ve isteği, Ankara’nın ve Büyükşehir Belediyesinin desteği ile birlikte başardık. İnşallah bir ay sonra sanayi esnafımız da oraya geçmeye başlayacak. O zaman ne kadar büyük bir işin başarılmış olduğunu herkes anlayacak. Ben emeği geçenlere yürekten teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Sıcak sohbet ve çayların içilmesi sonrasında ziyaret son buldu. Haber: Serkan SIDAL

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

44 + = 52