GÖLCÜK’ÜN TANINMIŞ İSMİ SAADET’TEN ADAY ADAYI

 

 

 

 

 

24 Haziran seçimleri yaklaşırken milletvekili aday adaylığı başvurusu yapmak isteyenler siyasi partilere akın ediyor. Bu partilerden birisi de Saadet. Şuana kadar 41 ismin aday adayı olduğu Saadet’te ilçemizde yakından tanınan isimlerde var.

 

 

 

 

Daha önce de milletvekili ve belediye başkanlığına Saadet Partisi’nden aday olan siyasi çizgisini hiç bir zaman bozmayan Gölcüklülerin de yakından tanıdığı, Turkuaz Dişevi Polikliniği ortaklarından Dr. İbrahim Akgündüz partisine giderek milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Başvuru sonrası açıklamalarda bulunan Akgündüz: “ Millet ne zaman sıkıntıya düşmüşse imdadına Milli Görüş yetişmiştir. Milletimiz yine büyük bir sıkıntı içerisindedir. Allah’ın izniyle Milli Görüş yine imdada yetişecektir” dedi.

İBRAHİM AKGÜNDÜZ KİMDİR?

1977 yılında Uşak’ta doğdu. Aslen Konyalıdır. İlkokulu Uşak’ta, ortaokul ve liseyi Konya’da tamamladı. Liseyi derece ile bitirdikten sonra, Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine kaydoldu. Burayı da derece ile bitiren Akgündüz, Asteğmen olarak geldiği Gölcük’te iş hayatına atıldı. 2002 – 2010 yılları arasında Gölcük Aile Tıp Merkezi sorumlu diş hekimliği; 2010-2015 yılları arasında da serbest muayene işletmeciliği yaptı. 2015 yılında Turkuaz Dişevi Polikliniğinin ortağı oldu. Halen burada diş hekimi olarak görev yapmakta olan Akgündüz, genç yaşlardan itibaren Milli Gençlik Vakfında bulunmuştur. Milli Gençlik Vakfında Ortaöğretim Başkanlığı ile Fakülte Başkanlığı yapmıştır.

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

82 + = 83