GÖLCÜK BELEDİYESİ SÖZÜNÜ TUTTU

 

Gölcük Belediyesi, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna söz verdiği bilgisayarları hediye etti. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in makamında gerçekleşen programa Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Murat Aydın’a bilgisayarları teslim etti.

 

 

 

 

Her yıl ilçemizde faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüplerine malzeme yardımında bulunan Gölcük Belediyesi, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna söz verdiği bilgisayarları hediye etti. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in makamında gerçekleşen programa Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Murat Aydın, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Gölcük Temsilcisi Hüseyin Bat, Göcükspor eski Genel Kaptanı Adem Ellibeş katıldı.

“İLK KEZ BİLGİSAYAR HEDİYESİ ALIYORUZ”

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın “Göreve geldiğimizden bu yana çok güzel bir dostluk kurduğumuz Başkanımız bizlere güler yüzü ve desteğini hiçbir zaman esirgemediler, taleplerimizi bizi hiç kırmadan yerine getiriyorlar. Belediye Başkanımızın Amatör Sporculara ve Kulüplerine gösterdiği duyarlılık bizi çok mutlu ediyor. Amatör Spor Kulüpleri olarak ilk defa bilgisayar hediyesi alıyoruz ve bu bizi çok mutlu etti. Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak destek ve katkılarından dolayı başta Gölcük Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Ellibeş olmak üzere başkan yardımcılarımıza, tüm belediye Meclis Üyeleri ile çalışanlarına teşekkür ederiz” dedi.

“HERKESE DESTEK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, sanattan kültüre, kültürden eğitime, eğitimden spora her alanda Gölcük Belediyesi olarak başarı adına yola çıkan herkese destek olmaya çalıştıklarını ifade etti. Spor Kulüplerimizden bir isteğim var çocuklarımızı sokağın olumsuz etkilerinden hep birlikte kurtarıp, sporun yanında iyi ahlakı ve güzel insan olmayı da öğretelim. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizi iyi ve güzel yetiştirirsek ülkemiz çok daha güzel bir hale gelir. İlçe sınırlarımız içerisinde yer alan çocuklarımızla birlikte sporun sadece futbol basketbol değil başka spor dallarının da öne çıkarılması gerektiğine inanıyorum. Çünkü her çocuk farklı yeteneklere sahiptir” dedi.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 47 = 56