EVSİZ YAŞANIR VATANSIZ YAŞANMAZ DEDİ

 

 

 

 

12 Eylül 1980 yılında darbe girişimi sırasında gazi olan Fikret Çubukçuoğlu, Gölcük Ulaşlı Sahili’nde bulunan 3+1 deniz manzaralı dairesini Devlet Hazinesi’ne bağışladı. Çubukçuoğlu, yaptığı açıklamada, “Evsiz yaşanır, vatansız yaşanmaz” dedi.

 

 

 

 

Örnek bir davranış sergileyerek büyük takdir toplayan, 12 Eylül 1980 yılında darbe girişimi sırasında Gazi olan Fikret Çubukçuoğlu Gölcük Ulaşlı Sahili’nde bulunan 3+1 deniz manzaralı dairesini Gölcük İlçe Tapu Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle dairesini Devlet Hazinesi’ni bağışladı.

HERKESE ÖNEMLİ GÖREVLER DÜŞÜYOR

Törene katılım sağlayan Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, “Kendisine bu konu hakkında çok teşekkür ediyoruz. Umarız vatanımız bu sıkıntıyı çabucak aşar. Bu hususta herkese önemli görevler düşüyor. Çubukçuoğlu’na teşekkür ediyoruz, umarım daha çok kazanır daha çok bağış yapar. Halkımızın bu gibi önemli destekleri ile biz Türkiye Cumhuriyeti Devleti daha da güçleneceğiz. Bugün burada yapılan bu anlamlı törene katılmanız hepimize büyük bir gurur verdi” şeklinde konuştu.

EVSİZ YAŞANIR VATANSIZ YAŞANMAZ DEDİ

Gölcük Ulaşlı Sahili’nde bulunan 3+1 deniz manzaralı dairesini Devlet Hazinesi’ne bağışlayan Fikret Çubukçuoğlu, “Ülkemizde son zamanlarda küresel güçler tarafından büyük baskılar yaşamaktayız. Ülkemizi ekonomisi ile vurmaya çalışanlara karşı devletimizin güçlü olması için devletimize bir katkı sağlamak amacıyla ben, eşim Semra ve oğlum Muhammet Ali Çubukçuoğlu dairemizi devletimize bağışlama kararını almış bulunmaktayız. Aldığımız bu kararla bugün İlçe Tapu Müdürü Vekili Kenan İbrahim Başoğlu’nu ziyaret ettik. Değerli Müdür Vekilimiz işlemleri başlatarak yaklaşık yarım saat içerisinde bağışımızı gerçekleşti. Evsiz yaşanır vatansız yaşanmaz. Umarım herkese örnek olur. Devletimize ve milletimize hayırlı olmasını dilerim” diyerek açıklamasını sonlandırdı. Fikret Çubukçuoğlu ailesi ile birlikte İlçe Tapu Müdürlüğü’nde yapılan törenle imza atarak dairesini Devlet Hazinesi’ne bağışladı.

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 44 = 45