ERKEN SEÇİMİ KESİNLİKLE İSTEMİYORUZ

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Fikret Gürel,

ERKEN SEÇİMİ KESİNLİKLE İSTEMİYORUZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel, ülke ve ilçe gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.  Başkan Gürel, yaptığı açıklamada, ‘Ana Muhalefet Partisi olarak erken seçimi kesinlikle istemiyoruz. Genel Başkanımız bu konuda gerekli tavrı ortaya koymuştur’ dedi.

 

Şehidimiz Volkan Tantürk’e rahmet dileyerek açıklamalarına  başlayan Başkan Gürel, yaptığı açıklamada, ‘Öncelikle ilçemizin güzide evlatlarından birisi olan vatan uruna canını feda eden  Volkan Tantürk’e Allah’tan rahmet diliyorum. ‘Ateş düştüğü yeri yakar’ derler ama bu ateş sadece aileye değil, ilçemize ve ülkemize büyük ateş düştü. Artık ülkemizde Şehit haberlerinin son bulmasını istiyoruz.Geleceğin fidanlarını terör örgütlerine şehit vermek, bizlerde büyük bir üzüntü meydana getirmekte. Volkan kardeşimizin vesilesiyle bütün şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun.’ dedi.

Erken seçim konusunda önemli açıklamalarda bulunan CHP İlçe Başkanı Fikret Gürel, ‘Ülke gündemimiz zaten Genel Merkezler düzeyinde Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcılarımız yapmakta. Genel Başkanımızın belirttiği gibi CHP asla erken seçimle uğraşmamaktadır. Çünkü erken seçim halkın üzerine maddi yük olarak cereyan etmektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar varken böyle bir seçimi talep etmek ana muhalefet olarak bize yakışmaz. Erken seçim olacaksa ancak iktidarda olan Cumhur İttifakının sahipleri almalı,  Cumhurbaşkanı bu kararı almalı’ diyerek tavırlarını net ortaya koydu.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

74 − 64 =