EN ANLAMLI AÇILIŞ

Değirmendere Turgut Özal İlkokulu’nda kansere yenik düşen öğretmen İlkay Özkul Kazankaya’nın vefatından sonra Meslektaşı tarafından projesi yapılan ve eşi İlter Kazankaya ile kardeşi Güray Özkul’un hazırladıkları Masal Drama Atölyesi törenle açıldı.

Atölye açılışına Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu Şube Müdürleri Ahmet Şimşek Abdülhalik Köse Okul Müdürü Nail Ekiz, Okul Müdürleri, öğretmenler veliler ve öğrenciler katıldı. Tören öncesinde Okul Müdürü Nail Ekiz yaptığı kısa konuşmasında şunları dile getirdi Ekiz “Okulumuz öğretmeni İlkay Özkul’un vefatından dolayı büyük üzüntü yaşadık ben buradan ailesine Başsağlığı diliyorum, bugün burada Okulumuz öğretmeni Ertan Budak’ın projesine vefat eden öğretmen İlkay Kazankaya’nın eşi İlter Kazankaya’nın ve kardeşi Güray Özkul’un de büyük desteği ile okulumuza bir sınıf kazandırdık kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

HAYIRLI UĞURLU OLDUN

Daha sonra Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ise konuşmasında şunları dile getirdi Gülsuyu  “Böyle bir sınıfın açılması yönünde Milli Eğitim Bakanlığımızın bir isteği vardı bugünde burada açılan atölyemize büyük desteklerde bulunan başta rahmetli İlkay Kazankaya’nın eşi İlter Kazankaya  ve kardeşi Güray Özkul’un da desteği ve özellikle okulumuzu öğretmeni Ertan Budak’ın projesiyle bu sınıfı açtık herkese hayırlı uğurlu olsun” dedi.

BİRLİKTE KURDELESİNİ KESTİLER

Programda konuşmaların ardından Okul adına Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ve Şube Müdürleri tarafından İlkay Kazankaya’nın eşi İlter Kazankaya’ya plaket takdim edikldi daha sonra Milli Eğitim Müdürü Gülsuyu, İlter Kazankaya ve annesi Müzeyyen Kazankaya ile birlikte yeni açılan  Atölyenin kurdelasını kestiler, progamda daha sonra yeni açılan sınıf gezildi. HABER: Soner GÜLEZER

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

64 + = 66