DONANMA KAPISINI AÇTI AMA HALK İLGİ GÖSTERMEDİ

 

30 Ağustos Zafer bayramı nedeniyle Gölcük Donanma Komutanlığı yine geleneği bozmadı ve gemileri halkın ziyaretine açtı ama Gölcük halkı hiç ilgi göstermedi.

 

 

 

 

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’nün 96.yıl dönümü nedeniyle Gölcük Donanma Komutanlığı gemileri halkın ziyaretlere her yıl olduğu gibi bu yılda açtı. Gölcük Donanma Komutanlığına bağlı TCG Fatih Fırkateyn’inde şehit aileleri ve gaziler de öğlen yemeğinde bir araya geldi.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE BİRLİKTE YEMEK

Donanma Komutanlığına bağlı TCG Fırkateyn gemisinde Şehit Aileleri ve Gaziler öğlen yemeğine Kuzey Görev Grup Komutanı Tuğamiral Mehmet Cem Okyay ve gemi personeli ile bir araya geldiler.

HALK GEMİ ZİYARETLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ

Yemek sonrasında da TCG Yarbay Kudret Güngör Lojistik Destek Gemisi ve TCG Fatih Fırkateyn’i Gölcük halkının ziyaretine açıldı. İlçe halkı gemi ziyaretine ilgi göstermedi. Az sayı da katılımcıya personel, gemileri gezdiler ve bol bol fotoğraf çekildiler.

HANGİ GEMİLER ZİYARETE AÇILDI

30 Ağustos Zafer Bayramında Deniz Kuvvetlerine Bağlı TCG Denzaltı Rize, TCG Yavuz Fırkateyn Samsun, TCG Salih Reis Fırkateyn, TCG Kemal Reis Fırkateyn İstanbul, TCG Akçay Nayın Avlama Gemisi Erdek, TCG Büyük Ada Korveti İzmir, TCG Gemlik Fırkateyn Kuşadası, TCG Martı Hücumbotu, Bodrum ve TCG Gaziantep Fırkateyn Antalya’daki birliklerdeki halkın ziyaretlerine açıldı.

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

73 − 66 =