Derin Sahne ADD için “İnsan gibi” dedi

Atatürkçü Düşünce Derneği Gölcük Şubesinin kültür sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen tiyatroda  “İnsan gibi” oyunu izleyenlerin beğenisini kazandı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Gölcük Şubesi’nin kültür sanat faaliyetleri kapsamında her yıl olduğu gibi yine “Derin Sahne” oyuncuları sahneye çıktı. Cüneyt Gürbüz’ün yönettiği, Emel Gürbüz ve Cüneyt Gürbüz’ün rol aldığı “İnsan Gibi” adlı oyun, çeşitli insan karakterlerini izleyicilerin dikkatine sunulması ilgi ile izlendi ve alkışlarla ödüllendirildi.

Gölcük Belediyesi Kavaklı Kongre Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Gölcük Belediye Meclis Üyesi Türkan Çimen, CHP Gölcük İlçe Kadınlar Kolu Başkanı Mine İşeri, Gölcük Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü ve sanatsever Gölcüklüler katıldılar.

Atatürkçü Düşünce Derneği Gölcük Şube Başkanı Cemil Özbaş’ın kısa bir konuşma yaparak Atatürk ve silah arkadaşları ile hayatlarını kaybeden şehitler için saygı duruşuna davet etmesinin ardından başlayan oyunda sanatçı çift salonu tıka basa dolduran tiyatro severlere yaklaşık iki saat süreyle sanat dolu bir gece yaşattılar. Oyunun sonunda ADD Başkanı Cemil Özbaş “Derin Sahne Tiyatrosuna sahneye koydukları mükemmel performans için teşekkür ediyoruz” diyerek sanatçılara çiçek takdim etti.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

35 − 34 =