Değirmenderespor temkinli davranıyor

Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil edecek Değirmenderespor’da yönetim kurulu düzenlediği basın toplantısında temkinli davrandıklarını açıkladı

ELLİBEŞ İLE PEKEN DEVAM
Bölgesel Amatör Lig’de yeni eszonda ilimizi temsil edecek Değirmenderespor’da Başkan Severcan Kara önderilğinde yönetim kurulu bir basın toplantısı düzenledi. Değirmendere’de hizmet veren Baraka kafede düzenlenen basın toplantısına Başkan Severcan Kara’nın yanı sıra Sportif Direktör Ademk Ellibeş, yöneticiler İbrahim Uzuner, Hasan Durdu, Hasan Zeki Sarı, Ergün Yaşar, Erkan Gönenç ve Ergün Akkaya katıldı. Yeni sezon öncesinde yapılan değerlendirme toplantısında yönetim kurulunda yeni dönemde Sportif Direktör Adem Ellibeş ve tecrübeli teknik adam Metin Peken ile yola devam kararı alırken, yönetim kurulunda Erkan Gönenç yeni sezonda genel kaptan olarak görev yapacak. Yeşil siyahlı kulüpte Engin Deniz futbol şube sorumlusu olarak yeni dönemde görev yapacak.

KARA TEŞEKKÜR ETTİ
BAL’da ilimizi temsil edecek Değirmenderespor’da yönetim kurulu Başkan Severcan Kara önderliğinde düzenlenen basın toplantısında gazetecilerle bir araya gelerek yeni sezon öncesisnde hedeflerini açıkladı. Değirmenderespor Başkanı Severcan Kara yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz sezon Play-Off’ta keybettiğimiz bir üst lig mücadelesini bu sene Allah’ın izniyle kazanmış durumdayız. Liglerin ertenmesiyle pandeminin oluşmasıyla Bu sezonda TFF’nin verdiği karar ile BAL’a alınmış durumdayız. Bu sezonda lider ile arasındaki puan farkın üç puan olmasından dolayı ilk üç takımı BAL’a alınmasından dolayı bu sene bizde Bölgesel Amatör Lig’e alındık. Bu süreçte emekleri geçen herkese teşekkür ediyorum. Başta KASKF Başkanı Murat Aydın’a ve yönetim kuruluna, Kocaeli Milletvekillerimiz Mehmet Akif Yılmaz, Haydar Akar’a ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’e teşekkür ederim. Beş yıl boyunca bizlere destek veren herkese teşekkür ederim. Ayrıca bizlere her zaman destek veren Gölcük Belediye Başkanı Avukat Ali Yıldırım Sezer’e de ayrıca teşekkür ediyorum. Son beş yılda Değirmenderespor buralara nasıl geldik. Tabiki Değirmenderede bulunan esnaflar, dostarım, arkadaşlarım ve cafekar taraftarlarımızın desteklerinden dolayı buralara kadar geldik. Ayrıca bizim yanımızdan bir an olsun ayrılmayan Adem Ellibeş’e, teknik heyetimize ve futbolcularımıza teşekkür ediyorum” dedi.

EKİP OLMAYI BAŞARDIK
Değirmenderespor Sportif Direktörü Adem Ellibeş ise yaptığı açıklamada “Değirmendere’de bana verilen bu önemli görevi bana verdiklerinde yönetim kurulunda bulunan arkadaşlara güvenim tamdı. Bundan dolayı bu takımda hocayı ve takımı ben yaparım dedim. Yönetim kurulundaki arkadaşlar beni dilediler. Geçen sezonki ekonimik kriz ile bu seneki ekonamik kriz arasında %40 kulüp avantaja geçti. Beni bilen birlikte çalıştığım arkadaşları getirdim. Bu büyük bir avantajdı. Burada 1-0 önde başlıyorsun.Yönetim kurulununda kendi işlerinin dışında hiçbir işe karışmadıklarından dolayı onlarda rahat etti. Değirmederespor bir ekip ruhu ile çalıştı. Bir Adem Ellibeş olması hiçbir şeyi değiştirmez, önemli olan ekip işidir. Bir birlik ve beraberli işi en önemli olandır. Tek kişi değil bir ekip olmayı başardık. Bu sene bana devam etmemi istediler benim elim ayağım tuttuğu süre içinde yardımcı olacağım. Bu sezonda yılların verdiği tecrübe ile yaptığım araştırmalar ile her şeyle ilgili bir bütçe çıktı. Akıllı politikayla akıllı transferlerle az bütçe ile iyi işler yaparsınız. BAL’da bu sene 9 takım olduk. Tüm takımlara yeni sezonda başarılar dilerim” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

48 − = 39