“CUMHUR İTTİFAKI EZİCİ BİR ÇOĞUNLUKLA SONUÇ ALDI”

MHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Çakıroğlu gazetemize ziyarette bulundu. Çakıroğlu yaptığı ziyarette seçim sonuçlarını değerlendirdi. Çakıroğlu, “Sonuçtan çok mutluyuz. Beklenenden daha fazla fark attık. Çok güzel sonuç aldık. Yıldırım Sezer düzgün, kaliteli  bir insan. İnsanlar değişikliği istiyordu. Yıldırım Sezer değişim için en isabetli isim oldu” dedi.

“GÖLCÜK HALKINA TEŞEKKÜRLER”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Çakıroğlu, “Seçimler Gölcük´te sağduyulu ve sıkıntısız bir şekilde geçtiği için tüm siyasi partilere ve Gölcük halkına teşekkür ediyorum.  Burada ikinci teşekkürüm ise Cumhur İttifakı´nı oluşturan Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti´ye. Bütün teşkilatların birlik, beraberlik içerisinde ve yürekten çalışmalarından dolayı Cumhur İttifakı Gölcük´te ezici bir çoğunlukla sonuç almıştır. Fakat burada alınan sonuç karşı tarafı ötekileştirme adına değildir. Burada kazanan Gölcük olmuştur. Burada partileri, o kazandı bu kazandıyı bir kenara bırakıp Gölcük´ün bir bütün içerisinde düşünülmesi, bu kentte yaşayan insanların birlik beraberlik içerisinde yaşamasıdır doğru olan. Biz bundan yanayız” şeklinde konuştu.

“ SORUMLULUK BUNDAN SONRA DAHA FAZLA”

Çakıroğlu “Burada Cumhur İttifakı´nı oluşturan her iki siyasi partinin bundan sonra daha fazla sorumlukları olduğunu düşünüyorum. Çünkü artık seçim bitti. Artık icraat zamanıdır. Burada sorumlu olan Cumhur İttifakı´nı oluşturan siyasi partiler, başta AK Parti ve Belediye Başkanı Sayın Ali Yıldırım Sezer bu sorumluluk içerisinde hareket etmek zorundadır. Bu kente hizmet etmek, bu kente yenilikler kazandırma adına mücadele edecektir. Biz de Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakı ruhu içerisinde her zaman her daim yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. Tekrar bu seçim sonuçlarının Gölcük´ümüze hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. HABER: Büşranur DURDU

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

30 − = 22