BÜYÜK ACI ECEM SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

 

 

 

 

Gölcük’te  5 Ocak günü evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Ecem Balcı’yı arama çalışmaları devam ederken kötü haber geldi. Ecem’in kaybolmasının ardından intihar notu bırakarak kendisini Kandıra açıklarında denize bırakan ve hayatını kaybeden Esra Ercömert’in ardından kızı Ecem’inde cansız bedenine ulaşıldı.

İTİRAF ETTİ

Esra Ercömert’in intiharının ardından imam nikahlı eşi olan Süleyman K.’nin evinde yapılan aramalarda kaçak tarihi eserler rastlandı ve tutuklandı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen Süleyman K.önceki günlerde hapisten çıktı ve yine sorguya alındı. Sorguda Ecem’in katili olduğunu ve onu Ayvazpınar Köyü’nde ormanlık bir alana gömdüğünü itiraf etti. Alınan bilgiler sonrasında bölgede araştırma yapan ekipler Ecem’in toprağa gömülmüş cansız bedenine ulaştı.

HENDEK’TE TOPRAĞA VERİLECEK

Ecem Balcı Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde Tevfik Hoca Camii’nde öğle namazına mütaakip kılınan cenaze namazının ardından son yolcuğuna uğurlandı. Cenazede Ecem Balcı’nın babası Gökhan Balcı ayakta durmakta zorlandı. Ecem’in akrabaları ve arkadaşları ise tabutun başında göz yaşlarına boğuldu. Genç kızın yakınları, Ecem’e bunu yapanların en ağır ceza ile cezalandırılmasını hatta idam edilmesi gerektiğini söyledi. Kılınan cenaze namazının ardından Ecem’in Beşiktaş formasına sarılı tabutu Sakarya’nın Hendek ilçesinde toprağa verilmek üzere cenaze arabasına konuldu.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

7 + 1 =