BAŞKAN SEZER: GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN

 

 

24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir açıklama yapan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer: Toplumun, kamuoyunun hızlı, doğru, tarafsız haber alma hakkını temin etmek, demokratik ülkelerin en belirgin göstergesidir. Toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alan tarafsız bir anlayışla görevini yerine getiren özgür basın, demokrasilerin en büyük güvencesidir.

 

Tarafsız yerel ve ulusal basın kuruluşlarımız, ülkemizin birliğine, beraberliğine, devletimizin bekasına, milli irademize ve demokrasimize kasteden darbe girişimine karşı, halkımızın doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirilmesini sağlamışlardır.

 

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlar, ilçemizde ve ilimizde sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine, kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan, yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden, ülkemizde muhabirinden genel yayın yönetmenine kadar basın camiasının her seviyesinde, özgür ve tarafsız bir şekilde görev yapan, ulusal ve uluslararası arenada kamuoyunun bilgilenme hakkından yararlanması için gayret eden, bu uğurda hiçbir özveriden kaçınmayan değerli basın mensuplarımıza çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

1 + 8 =