Başkan Çardak’a Harb-iş Spor Yönetiminden Ziyareti

toyajans

Gölcükspor Başkanlığa seçilen Hüseyin Çardak’ı  ilçemiz takımlarından Harb-işspor Kulüp Başkanı Selami Bulut ve yönetimi ziyaret etti.

1 Temmuzda Gölcükspor Başkanlığına seçilen Hüseyin Çardak’a ziyaretler devam ederken İlçemizin güzide ve köklü spor kulübü olan Harb-işspor Yönetimi Başkan Çardak’ı işyerinde ziyaret etti.

Harb-işspor kulüp Başkanı Selami Bulut ve yönetimi yaptığı ziyarette “Gölcükspor bizim marka değerimiz  o yüzden amatör spor kulübü olarak gerekli  desteği vermeye her zaman hazırız. Gölcükspor’da 1 Temmuz  itibariyle yaşanan değişimle birlikte göreve gelen yeni yönetime ve sizlere hayırlı olsun der, başarılar dilerim” dedi.

KULÜPLERİMİZ OLMAZSA OLMASIMIZDIR

Gölcükspor Başkanı Hüseyin Çardak “Öncelikle sizleri iş yerimde ağırlamak zorunda kaldığım için kusura bakmayın. Malumunuz üzerine Gölcükspor tesisleri bakımda olduğundan bende mecburen sizleri iş yerimde ağırlamak durumunda kaldım. Gölcük amatör  spor kulüpleri bizim için olmazsa olmazlarımızdandır. Hep birlikte Gölcükspor ve kent sporuna katkı koymak, destek vermek, futbolu kalkındırmak gibi ciddi bir sorumluluk ve misyon üstlendik. Bu anlamda biz Gölcükspor camiası adına da sizlere destek için bize düşen her türlü görevi de yapmaya hazırız” dedi.

error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

58 + = 68