BAŞİSKELE’DE BİR AYDA 5 AÇILIŞ

 

 

 

 

 

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz modernleşen, yaşam kalitesi her geçen gün yükselen Başiskele’ye kalıcı eserler kazandırıyor. Marka şehir Başiskele’de önemli proje ve yatırımlar gerçekleştiren Başkan Ayaz şimdilerde ektiğini biçiyor. Planlamalar doğrultusunda mahalle halkı, özellikle ev hanımları ve gençler için önemli sosyal projeler bir bir hayata geçiyor, ardı ardına açılışlar gerçekleşiyor.

 

 

 

 

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Ak Parti’nin hizmet anlayışını yaptığı çalışmalarla bölge halkına yansıtıyor. Başiskele’de ayrım yapmaksızın kaliteli hizmetler vatandaşlara sunuluyor. İhtiyaç duyulan farklı noktalarda asfaltlama, yeni imar yolları açma ve onarım işleri hızlı bir şekilde devam ederken, seçim beyannamesinde beyan edilen projeler şimdiden yerine getirilmiş durumda.

 

AYAZ BİR AYDA 5 AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Başiskele’nin çehresini değiştirmek için ekibi, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ile uyum içerisinde durmaksızın çalışan Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın Başiskele’lilerle kurduğu diyaloglar ve onların rızasını alarak yaptığı çalışmalar takdirle karşılanıyor. Semt konakları ve parkların yanı sıra özellikle gelecek nesillerin daha iyi şartlarda yaşaması, sosyal hayatlarının daha iyi olması, vatanına, milletine faydalı, milli ve manevi, örf, adet ve geleneklerine bağlı, sağlıklı bir hayat sürmelerine olanak sağlayacak sosyal yaşam, gençlik ve spor merkezleri sırasıyla her mahallede açılıyor. Başiskele belediye Başkanı Hüseyin Ayaz bir ayda 5 açılış birden gerçekleştirdi.

 

İŞTE HİZMETE AÇILAN PROJELER

 

Yeşilyurt Mahallesi’nde Mevlana Park, Yaylacık Mahallesi’nde Sosyal Yaşam Gençlik ve Spor Merkezi, Havuzlubahçe Mahallesi Kirazlıkent Konutları Spor Salonu, Tepecik Mahallesi Semt Konağı ve Sosyal Yaşam Merkezi ile Karadenizliler Mahallesi Sosyal Yaşam Gençlik ve Spor Merkezi gençlerin ve mahalle halkının hizmetine sunuldu.

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

83 + = 92