ANITPARK VE ÇINARLIK MEYDANI AKŞAM SAATLERİNDE ARTIK DAHA AYDINLIK

ANITPARK VE ÇINARLIK MEYDANI AKŞAM SAATLERİNDE ARTIK DAHA AYDINLIK

 

Gölcük Belediyesi Elektrik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Gölcük Anıtpark’ta ve Değirmendere Çınarlık Meydanı’nda aydınlatma çalışması yaparak, akşam saatlerinde de meydanların ışıl ışıl olmasını sağladılar. 

Gölcük Belediyesi, halkın yaşam kalitesini arttırmak için, kentin dört bir yanında çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda; ilçenin büyük meydanları olan Gölcük Anıtpark’ta ve Değirmendere Çınarlık Meydanı’nda, Elektrik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, iki parkta aydınlatma çalışması gerçekleştirdiler. Bu çalışma ile, vatandaşlar akşam saatlerinde, artık daha aydınlık olan Anıtpark ve Çınarlık Meydanı’nda huzurlu bir şekilde ailecek dinlenebilecekler.

LET ARMATÜR KULLANILDI

Anıtpark’ta yapılan aydınlatma çalışmasında, 16 metre totem ve ona bağlı let projektör kullanılırken, Değirmendere Çınarlık Meydanı’nda da yenilenen direklerde let armatürlerle aydınlatma arttırıldı. Diğer parklarda da benzer çalışmalar yapılmaya devam ediyor. Vatandaşlar bu çalışmalardan memnun kalırken, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e ve çalışmayı gerçekleştiren ekiplere teşekkürlerini ilettiler.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

81 − = 77