ALP: “TALUS’A BU KUTLU YOLDA BAŞARILAR DİLİYORUZ”

 

 

 

 

 

 

İlçemizde yaptığı sağlık yatırımları ile tanınan ve aynı zamanda da Aile Konak Hastanesi’nin Sahiplerinden olan Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus, ilçe başkanlığından istifa ederek aday adayı olmuştu. Talus ilçemize gelerek İlçe Başkanı İdris Alp ve partilileri ziyaret etti. Alp yaptığı açıklamada, bu kutlu yolda Talus’a başarılar diliyoruz” dedi. 

 

 

 

 

 

AK Parti 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesinde oldukça hareketli günler geçiriyor. Birçok isim aday adayı çıkarken, bu aday adayları da ilçe başkanlıklarını ziyaret etmeye başladı. Bu isimlerden birisi de ilçemizde yaptığı sağlık yatırımları ile tanınan aynı zamanda da Başiskele İlçe Başkanı olan Şahin Talus oldu. Talus geçtiğimiz günlerde ilçe başkanlığından istifa ederek milletvekilliğine aday adayı olmuştu. Aday adaylığı sonrasında Talus ilçemize gelerek, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp ve partilileri ziyaret edip, bir süre görüştü.

“TALUS’A BU KUTLU YOLDA BAŞARILAR DİLİYORUZ”

İdris Alp ziyaretten ve Talus’un aday adayı çıkmasından duyduğu memnuniyeti dile getirip, iki ilçe başkanın dayanışması tabi ki olacak, bizler kendisine çıktığı bu kutlu yolda başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı. Gölcük Aile Konak Hastanesi’nin sahiplerinden olması münasebetiyle  kendisinin de Gölcüklü olduğunu dile getiren Talus, eğer aday olması ve milletvekili seçilmesi durumunda büyük hizmetler gerçekleştirme noktasında çalışacağını belirtti ve ilgisinden dolayı Başkan Alp’e ve partililere teşekkürlerini iletti. Fotoğraf çekimi ve karşılıklı sohbet sonrasında ziyaret son buldu.

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

16 − 8 =