ALP: “CHP BİZİ ADAYI İLE ŞAŞIRTMADI”

 

 

 

 

 

AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin olması sonrasında bir değerlendirme yaptı. Alp açıklamasında, “Şuan Türkiye kendi partisini yönetmeye talip olmuş ama kaybetmiş bir isim olan Muharrem İnce ile karşı karşıya. Kılıçdaroğlu kendisini minder dışında bırakarak rakibini aday göstermeyi tercih etmiş, kendi genel başkanlığını kurtarma yolunu seçmiştir. CHP adına çokta şaşırmadığımız bir tablo” dedi.

 

 

 

 

Türkiye tarihinin en önemli bir seçimine gidiyor. 24 Haziran öncesinde bugün de CHP’nin Cumhurbaşkanı  adayını açıklaması ile adaylar netleşti.  Şuan Türkiye kendi partisini yönetmeye talip olmuş ama kaybetmiş bir isim olan Muharrem İnce ile karşı karşıya. Kılıçdaroğlu kendisini minder dışında bırakarak rakibini aday göstermeyi tercih etmiş, kendi genel başkanlığını kurtarma yolunu seçmiştir. CHP adına çokta şaşırmadığımız bir tablo. CHP’nin yanı sıra 15 ödünç vekil oyunu ile kendi adaylığını sağlama alan Meral Akşener’de mağduru oynama planını eline yüzüne bulaştırmıştır. CHP ile girdikleri bu oyunları milletimiz net görmektedir.

LİDERİMİZ ERDOĞAN VE AK PARTİMİZ 24 HAZİRAN’DAN DA ZAFERLE ÇIKACAKTIR

Biz AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı olarak seçim süreci, öncesinde ve sonrasında çalışmalarımıza aralık vermeden devam ederek Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Tayyip Erdoğan’ın yeni sistem ile birlikte ilk kez yapılacak seçimden zaferle çıkması için canla başla çalışıyoruz. Liderimiz Sayın Erdoğan’ın bir ömrü ülkesi ve milleti için harcadığı ve tüm eserleri ile yaptıkları ortadadır. İşte bu güvenle milletimizin desteğinin artarak devam ettiğini sahada halkımızla yaptığımız görüşmelerde de net görüyoruz. İnşAllah 16 yıl 12 seçimde olduğu gibi Liderimiz Erdoğan ve AK Partimiz 24 Haziran seçimlerinden de büyük bir zaferle çıkacaktır. Buna inancımız tamdır. Artık karar milletimizindir” dedi.

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 4 = 4