ARTVİN’İ GÖRMEYENLER İÇİN BÜYÜK FIRSAT

 

 

Gölcük İznikliler ve Batum Havalisi Kültür ve Dayanışma Derneği, federasyon öncülüğünde Ata toprakları Artvin’i görmeyenler için muhteşem bir gezi düzenliyor. 08 Ağustos’ta başlayacak gezi yol ile birlikte 9 gün sürecek ve konaklamayla yol masrafları için sadece 250 TL ücret alınacak.

 

 

 

 

Gölcük İznikliler ve Batum Havalisi Kültür ve Dayanışma Derneği, federasyon öncülüğünde Ata toprakları Artvin’i görmeyenler için muhteşem bir gezi düzenliyor. 08 Ağustos’ta yapılacak gezi, yol ile birlikte 9 gün sürecek. Konaklama ve yol  ücreti sadece 250 TL olacak, diğer yiyecek içeçecek masrafları için ise uygun yer ayarlanacak. Gezi sürecinde Artvin tüm ilçeleriyle birlikte A’dan Z’ye gezilecek ve Artvin’i görmeyen Artvinliler’de kendi memleketlerini tanımış olacak.

YOL VE KONAKLAMA 250 TL

Gölcük İznikliler ve Batum Havalisi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Basri Başbay geziyle ilgili gazetemize yaptığı açıklamada, “Biz biliyoruz ki, Gölcük’te Artvin’i görmeyen bir çok Artvinli var. İnsanların kendi kültürlerini yerinde görmelerini sağlamak amacıyla böyle bir gezi yapmayı düşündük ve gerekli tüm girişimleri hazırladık. Yol ve konaklama masrafları sadece 250 TL tutuyor. Orada yiyecek içecek noktasında da uygun yerle ayarladık. 2 gün yol sürüyor 7 günde Artvin’de kalınacak. İmkanı olan tüm hemşehrilerimi bu geziye davet ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

25 + = 28